אדריכלות

חברת האדריכלות SO Architecture פותחת סניף בתל אביב
חברת SO Architecture, שם נרדף ליצירתיות וחדשנות בענף האדריכלות, פותחת בימים אלו סניף חדש בתל אביב. בעלי המשרד – שחר לולב ועודד רוזנקיאר – פרצו ממקום מושבם בצפון הארץ וקנו לעצמם שם, כשבאמתחתם 17 פרסים יוקרתיים מעולם האדריכלות. עבודותיהם סוקרו בירחונים מקצועיים ברחבי העולם, כאשר בין הפרויקטים הבולטים שלהם ניתן לציין את בית יד לבנים בנשר, מכללת רמב”ם בביה”ח רמב”ם, היכל התרבות בקצרין והזכייה, לאחרונה, בתחרות לתכנון מוזיאון הטבע והמדע בירושלים

צילום באדיבות: שי אפשטיין
צילום באדיבות: שי אפשטיין

 

יש להקדים ולומר – סיפורם של SO Architecture הוא לא סיפור עם התחלה קשה ודרמטית. בעלי המשרד, שחר לולב ועודד רוזנקיאר, קיבוצניקים במקור, זיהו זה את זה עוד בעת לימודי הארכיטקטורה בטכניון. הם החלו להשתתף ולזכות יחד בתחרויות ועוד בהיותם סטודנטים פתחו את משרדם בחיפה בשנת 2007. הפרויקטים שלהם זכו להצלחה רבה, הלקוחות המרוצים חזרו והמשרד שגשג ופרח.

בין הפרויקטים הבולטים שלהם: בית יד לבנים בנשר, מכללת רמב”ם בביה”ח רמב”ם, היכל התרבות בקצרין והזכייה ביולי 2012 בתחרות לתכנון מוזיאון הטבע והמדע בירושלים על שטח של 30,000 מ”ר (בשיתוף עם משרד האדריכלים שורץ-בסנוסוף). עם חלוף הזמן תיאבונם הלך וגדל ויחד איתו גדלו יכולותיהם והתפרסו על פני תחומים רבים, גם במגזר הפרטי וגם במגזר הציבורי. 
המשרד, הכולל בתוכו כחמישה אדריכלים, עוסק בתכנון מגורי יוקרה פרטיים, אדריכלות למבנים ציבוריים ומסחריים, תכנון סביבתי ועיצוב פנים למתחמים מסחריים ודירות יוקרה, אבל חזון המשרד כולל אף תכנון ערים שלמות.

באדיבות: מוזיאון הטבע, בשיתוף גבי שוורץ

ייחודיות בתפיסה חברתית ואקולוגית
שחר ועודד מעידים כי הם שואפים למקוריות ורוצים להמציא עצמם מחדש פעם אחר פעם, דרך טיפול באור ובחלל ובעזרת מתן פתרונות פשוטים ומדויקים לנושאי תכנון מורכבים. עבודות המשרד משלוות עיצוב ותכנון עכשוויים בתפיסה חברתית ואקולוגית. 

עד היום זכה המשרד למספר שבחים מהתקשורת, כגון עיתון הארץ אשר דירג אותם ברשימת עשרת האדריכלים המובילים בישראל, וכאשר כמה ממסעדות היוקרה שתכננו זכו לתשומת לב מרובה במקוריותם וסוקרו במגזינים מרחבי העולם.
כל אלה יכולים להעיד כיצד תוך שש שנים בלבד זכה המשרד לפחות באחד משלושת הפרסים הראשונים בכל תחרות אליה ניגש, ובב-17 פרסים שונים בתחרויות לאדריכלים בארץ ובעולם – וזאת רק ההתחלה, כעת שהמשרד מגיע לתל אביב.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר