אדריכלות

החלה בנייתו של הפרויקט היוקרתי OVO WROCLAW בפולין,
בתכנון משרד האדריכלים “גוטסמן שמלצמן”
בימים אלו החלה בנייתו של הפרוייקט היוקרתי OVO WROCLAW בפולין. מאחורי תכנון הפרויקט עומד משרד האדריכלים “גוטסמן שמצלמן”, בעל ניסיון עשיר של יותר מ-20 פרויקטים רב תחומיים. הפרוייקט כולל, בין היתר, בית מלון שידורג בחמישה כוכבים וישתרע על פני שטח של 50,000 מ”ר. הפרויקט, אשר יוקם בעיר האקדמית ורוצלב, זכה להכרה בינלאומית ומתכתב עם הרוח התוססת והנועזת שלה

משרד האדריכלים “גוטסמן שמלצמן” פועל כבר 20 שנה בארץ ובאירופה ובימים אלו, עומד גם מאחורי תכנונו של פרויקט מעניין וחדשני בשם Wroclaw Ovo, אשר בנייתו החלה בימים אלו בעיר ורוצלב שבפולין.

פרויקט Wroclaw Ovo, הינו פרויקט עירוני שאפתני, שמטרתו להציג טיפולוגיה אדריכלית חדשה, בתוך מרקם אורבאני-הטרוגני. המבנה, בעל החזות המודרנית הנועזת, יוסיף נופך תוסס לאזור העירוני וירענן את הסביבה שבה ייבנה. הפרויקט זכה להכרה בינלאומית ואומץ כסמל החדש של העיר, אשר יתכתב עם הנועזות והרוח הצעירה המזוהות עם ורוצלב.

הראייה האדריכלית הייחודית מאגדת בתוכה את המרחב העסקי, אותו היא משלבת עם מרחב השמור לחיי פנאי ויוצרת קשר בין המרחב הציבורי לפרטי. במבנה ישולבו מלון חמישה כוכבים ובו סוויטות, פנטהאוזים, מרכז לכנסים, מסעדות, חדר כושר ומרכז ספא, לצד מרחב מסחרי, משרדיםוקומת מגורים. המלון ישתרע על פני שטח של 50,000 מ”ר ובנייתו לצפויה להסתיים עד שנת 2016.

משרד “גוטסמן-שמלצמן” מתמחה בפרוייקטים גדולים, כגון תכנון אורבני, מבני ציבור, מלונאות, מוסדות תרבות עוד. סימן ההיכר שלו הוא היכולת לשלב בין איכות תרבותית-אמנותית לבין דרישות שוק הנדל”ן הפרטי והציבורי ובכל עבודות המשרד ניכר הדגש היצירתי והמענה המדויק לצרכי הלקוח. השירות אותו מעניקים במשרד נרחב וכולל לעיתים, מעבר לאדריכלות, גם יעוץ  ללקוח בממשקים האסטרטגיים, הפיננסים והפרוגרמטיים.

במשך כל שנות פעילותו, תכנן המשרד פרויקטים בצרפת ,אנגליה, גרמניה, איטליה, צ’כיה, פולין, יוון, מונקו, ישראל ועוד. בין הצלחותיו ניתן למנות תכנון אורבני של עיר לוויין חדשה לרומא, תכנון מרכז העיר החדש בוורוצלב שבפולין, תכנית אב להרחבת המרכז הבינתחומי בהרצליה, תכנון קמפוס משרדים עבור תאגיד סימנס בפריז, תכנון גלריה ליטבק בת”א, סדנת התחריטים בכברי, עיצוב משרדי חברת הפרסום אדלר-חומסקי ושימור הבית ברחוב הס בת”א.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר