איך שורדים את עונת הטיולים / רון דוד, משווק רשמי של חברת צימיגג​

הקיץ הגיע וכולנו יוצאים למסעות בדרכים. חלקנו בחו”ל, חלקנו בקמפינג עם המשפחה והילדים, וחלקנו חורש את ארצנו היפה בטיולים מדהימים. ועולה השאלה הגדולה – איך אורזים את הכול בפנים? מה לקחת ומה להשאיר? כמה בגדים לקחת לילדים? (לעשות כביסה בשטח?), יש מקום לכיסאות ושולחנות, שקי שינה ומזרונים, ספרים, משחקים וצעצועים (בלי לתסכל את הילדים מה לוקחים ומה משאירים).

קבלו כמה טיפים מדהימים איך לעבור בשלום את עונת הטיולים.

מה לקחת ועל מה לוותר?

 • אל תיקחו דברים מיותרים שאתם לא באמת צריכים. גם אם תגלו במהלך הטיול שמשהו חסר, תוכלו תמיד לקנות אותו שם.
 • אל תעמיסו בבגדים – עדיף לכבס פעמיים ולא לסחוב כפליים. שתפו את הילדים בתהליך – מניסיון שלנו, הכביסה בשטח היא כיפית עבורם, ויכולה להפוך לחוויה משפחתית ייחודית.
 • אל תצאו עם מזוודה או תיק מפוצצים ועמוסים – ראשית, כי במהלך הטיול תרכשו דברים (מתנות, מזכרות) שידרשו שטחי אחסון נוספים, ובעיקר כי בתיק מפוצץ קשה למצוא דברים (שמתם לב שלפי חוק מרפי תמיד מה שאנחנו צריכים נמצא בתחתית?) וקשה ולסגור ולארוז אותו כל פעם מחדש.
 • כדאי לקחת בגדים עם מראה וצבעים ניטרליים, כדי שיוכלו להתאים לכמה שיותר שילובי בגדים. בנוסף, נסו לקחת אתכם בגדים שלא תהיה לכם בעיה שיתקמטו קצת, או כאלה שלא יהיה לכם אכפת לזרוק במהלך הטיול, כדי לפנות מקום לחדשים.

עדיין חסר לכם מקום? קבלו את צ’ימיגג – מהפכה בעולם הטיולים והקמפינג

צ’ימיגג הוא מנשא מתקפל לגג הרכב, פרי פיתוח ישראלי, שנועד להתמודד עם היעדר מקום בתא המטען של הרכב עבור נסיעות ארוכות, נסיעות בחו”ל, העברת דירה, קמפינג וטיולים. בעקבות הצורך נוצר הפתרון – צ’ימיגג, שהוא למעשה בגאז’ נוסף על גג הרכב. הצ’ימיגג הוביל לשינוי בתרבות הנסיעה והקמפינג, בארץ ובחו”ל. מעכשיו תוכלו לקחת אתכם בלי להתפשר – בגדים (תשכחו מלעשות כביסה), כיסאות, שולחנות, שקי שינה ומזרונים, משחקים וצעצועים (בלי לתסכל את הילדים מה לוקחים ומה משאירים). מהיום, “אין מקום” יוצא מהלקסיקון, כי אתם לא מאמינים כמה מקום יש בפנים.

איך מכניסים הכול פנימה?

 • קודם כל שמרו על סדר והקפידו להוציא ולהחזיר כל דבר למקום ממנו הוצאתם אותו. כך, לא ילכו לכם לאיבוד דברים, וכל הפריטים יהיו יותר זמינים ונגישים.
 • סדרו את התיק כך שהדברים היומיומיים שאתם צריכים, יהיו במיקום נוח ונגיש לשליפה, והדברים הפחות חשובים קבורים בעומק התיק.
 • הפרידו בין ציוד יומיומי בתיק קטן לציוד “כבד” ופחות שימושי בתיק גדול. חבל להעמיס יותר מדי על התיק הקטן, שהוא זה שהולך אתכם רוב הזמן, ומומלץ למלא אותו כל פעם רק במה שצריכים באותו הרגע. לדוגמא, בקבוקי מים, אוכל ובגדים להחלפה. בנוסף, אם אתם בנסיעה, עדיף לשים בתיק הקטן את הדברים שהם יקרי ערך, וכן דברים שאתם פוחדים שימעכו בתא המטען.
 • כאשר אתם מסדרים את התיק, נסו להכניס קודם כל את הדברים הגדולים יחסית, שתופסים הרבה מקום, ואז נסו למלא באמצעות הדברים הקטנים את החללים שנשארו.
 • בגדים מקופלים תופסים הרבה מקום (וגם מתקמטים) ולכן כדאי לגלגל אותם – כך הם נדחסים לגודל הקטן ביותר ועל הדרך גם לא מתקמטים.
 • תוכלו גם לחלק את הבגדים לשקיות ניילון, המאפשרות לדחוס קצת את הבגדים, ובעיקר יעזרו לכם להתמצא בתוך התיק. הקפידו לעשות חלוקת שקיות למספר סוגים: שקית תחתונים, שקית חולצות וכדומה.
 • אם ישנם דברים שאינם ניתנים לדחיסה, למשל סיר או כלי נגינה, אל תכניסו אותם סתם כך לתיק, אלא סדרו להם מקום בין הבגדים, כך שלא יישארו חללים ריקים באמצע התיק.
 • ארגנו חפצים קטנים בתוך תיקים מיוחדים: תיק תרופות, תיק רחצה, תיק מוצרי חשמל וכו’. כך יהיה לכם קל יותר למצוא אותם והם לא ילכו לאיבוד.
 • אם אתם לוקחים אתכם ציוד טיולים מתקפל (שק”ש, אוהל וכו’), השקיעו בקיפול ובדחיסה כמו שצריך – זה יחסוך לכם מקום רב.
 • אם אתם אורזים נעליים בתוך התיק, מלאו אותם בגרביים. כך תחסכו מקום ובעיקר תשמרו על הנעל שלא תימעך בתיק ותאבד צורה.
 • דברים נוזליים שעלולים להתפוצץ בתיק, חשוב מאוד לארוז בתוך שקית ניילון סגורה, או בתוך בקבוקים עמידים המתאימים לנשיאת נוזלים.

צ’ימיגג הוא מנשא מתקפל לגג הרכב, פרי פיתוח ישראלי, שנועד להתמודד עם היעדר מקום בתא המטען של הרכב עבור נסיעות ארוכות, נסיעות בחו”ל, העברת דירה, קמפינג וטיולים. בעקבות הצורך נוצר הפתרון – צ’ימיגג, שהוא למעשה בגאז’ נוסף על גג הרכב. הצ’ימיגג הוביל לשינוי בתרבות הנסיעה והקמפינג, בארץ ובחו”ל. מעכשיו תוכלו לקחת אתכם בלי להתפשר – בגדים (תשכחו מלעשות כביסה), כיסאות, שולחנות, שקי שינה ומזרנים, משחקים וצעצועים (בלי לתסכל את הילדים מה לוקחים ומה משאירים). מהיום, “אין מקום” יוצא מהלקסיקון, כי אתם לא מאמינים כמה מקום יש בפנים.

*רון דוד הוא המשווק הרשמי של צ’ימיגג – מנשא לגג הרכב המקורי והנמכר ביותר בישראל.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר