אירוח

אוצרין- café du musée: מקום לחזור אליו
בלב יפו העתיקה, יפתח מחר (יום ה’, 21.11) בית קפה בשם café du musee” ” בעל זיקה מיוחדת לתרבות, אשר יהפוך בערבים לבית אירוח, בו יתקיימו כנסים פרטיים ואליו יגיעו קבוצות מאורגנות של תיירים. האוכל והאווירה המזוהים עם אוצרין, משלבים בין איכות צרפתית לבין אותנטיות ישראלית

בלב יפו העתיקה, יפתח מחר, ה- 21 לחודש, בית הקפה ואירוח חדש בשם “אוצרין”- מקום שהוא אוצר אמיתי של טעם, איכות ואסתטיקה. אוצרין, בדומה לבעליו, הזוג הצרפתי-ישראלי פבריס ודורית אוצר, משלב אווירה ואיכות  צרפתית מוקפדת עם אכפתיות ואותנטיות יפואית וישראלית. 

המקום, אשר יפתח את שעריו לתיירים ולמקומיים המטיילים בחוצות יפו, הוא הרבה יותר מעוד בית קפה יפואי: עם רדת החשיכה, יהפוך לבית אירוח, אשר בין כתליו יתקיימו (וכבר החלו להתקיים) אירועים סגורים ומוזמנים מראש. האירוח מיועד לחברות, לעסקים ולאנשים פרטיים, המחפשים מקום שקט ואינטימי באווירה קסומה או בכנס עסקי Inhouse שהופך לחוויה תיירותית, התפורה ומעוצבת לפי מידות המארחים. בכל אירוח שמתקיים באוצרין, נוכח באופן אישי הבעלים והשף פבריס ומנהלת האירועים דורית, מה שמבטיח ללקוחות איכות, אכפתיות והקפדה עד הפרט האחרון.

אוצרין ממוקם בלב יפו העתיקה, בסמטה ציורית וטיפוסית לעיר, במבנה עתיק ויפיפה בו שכנה בעבר מסעדת “טוטון” מפוארת. המבנה מכיל חלל פנימי גדול ושתי מרפסות חיצוניות עם נוף מרהיב אל יפו העתיקה והים, כך שהמבקרים במקום יכולים לבחור האם להתמקם בפנים או בחוץ וליהנות ממראותיה העתיקים והייחודיים מהתקופה העותמנית של יפו.  

בני הזוג אוצר פותחים כעת את “אוצרין”, בעקבות 15 שנים בהן הם מנהלים שירותי קייטרינג והסעדה מצליחים למוזיאונים, בתי קפה וגני אירועים בכל רחבי הארץ. את בית הקבע החדש שלהם, החליטו כאמור לקבוע בנוף הקסום של סמטאות יפו העתיקה וזאת בהשראת מוזיאון אילנה גור הממוקם בסמוך, לו הם מספקים שירותי הסעדה כבר שנים רבות. המקום צפוי להפוך לבית קפה עם זיקה מיוחדת לתרבות, בו יוצגו יצירות אמנות ותושמע מוזיקה איכותית, כך שאנשי התרבות והרוח יוכלו ליהנות מאירוח אותנטי, המדבר אל ליבם. במסגרת האירוח הראשון שנערך במקום לפני כחודש, קיבלו דורית ופבריס את פניהם של מובילי עולם הקולנוע הישראלי, במסגרת פרס “אופיר” לקולנוע לשנת 2013.

בני הזוג אוצר משלבים כוחות במסגרת  “אוצרין”: על המטבח, הבישולים וחומרי הגלם המקוריים מופקד פבריס, שמקפיד לשלב בין מאכלים מסגנונות שונים, שמקור חלקם ממחוז נורמנדי וחלקם האחר מגיעים מהמטבח הים תיכוני, בעוד שעל ניהול העסק, הפקת האירוחים והעיצוב האישי, אחראית דורית. יחד הם מצליחים להביא לארץ תרבות צרפתית-יפואית ייחודית.

המטבח של “אוצרין” מתנהל על טהרת המזון הבריא, כזה שעשיר בעשבי טיבול ובירקות טריים, המגיעים מידי יום מהשוק, לצד לחם הנאפה במקום. החוגגים באירוע פרטי יכולים לבחור בין אירוע חלבי לבין אירוע על טהרת הבשר, שבו האוכל יסופק על ידי הקייטרינג הנפרד של פבריס ודורית. האסתטיקה וההקפדה על הפרטים במקום ובהגשה מבטאים את החזון של הבעלים: להיות מקום שמעניק לנכנסים אליו תחושה מידית של בית חמים ומוגן, שתמיד מרגישים בו בנוח ותמיד רוצים לשוב אליו.

אוצרין, סמטת מזל דגים 4, יפו העתיקה

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר