אל תיתני לחורף ליבש אותך / GERnétic

Hydra Ger של ג’רנטיק היא מסיכת הזנה חדשנית למניעת אובדן או בריחת לחות מהעור. המסכה הטבעית מעוררת ומאזנת את המטבוליזם התאי, וכך מאפשרת לתאי הבסיס להימנע מאיבוד נוזלים.
במיוחד בחורף, העור שלנו יבש, יבש מאוד. נשים רבות אינן יודעות שברוב המקרים לא ניתן להחדיר לחות דרך העור, מכיוון שמולקולות המים גדולות בכדי לחדור לתוכו. אך אלו שכן יודעות, מבינות שמסיכת ההזנה החדשה Hydra Ger היא עבור העור שלהן ממש כמו אוויר לנשימה.

Hydra Ger היא מסיכת הזנה עדינה המונעת אובדן לחות מהעור. המסכה הטבעית והחדשנית מעוררת ומאזנת את המטבוליזם התאי, וכך מאפשרת לתאי הבסיס להימנע מאיבוד נוזלים. החומרים הפעילים שמכילה המסכה מחזקים את הקשר שבין מולקולות המים, הודות למטען הקוטבי של חומצות האמינו, מזרזים את חידוש תאי האפידרמיס, ויוצרים הידרציה יעילה של שכבת האפידרמיס החיצונית (סטרטום קורנאום – stratum corneum). מסיכת Hydra Ger מעודדת פעילות חיסונית ואנטי-דלקתית, ומומלצת מאוד לאלו הצורכים רואקוטן וסובלים מיובש עור קשה. בין יתר הרכיבים הפעילים, מכילה המסכה חלבון חלב הידרופובי, העשיר בחומצות אמינו ובמגוון מרכיבים חיוניים נוספים להזנת העור.
איך משתמשים במסכה? מסירים את האיפור, מורחים את Hydra Ger בשכבה דקה על הפנים לפרק זמן של כ- 20 דקות. מסירים את המסכה ושוטפים במים פושרים את החומר העודף. חוזרים על הטיפול במשך 4-5 ימים מדי בוקר או ערב, ולאחר מכן מבצעים הפסקה של יומיים.
מחיר: 470 ₪ | 50 מ”ל
ניתן להשיג במכוני הקוסמטיקה המובילים העובדים עם ג’רנטיק, ובמרכזי ג’רנטיק בת”א ובחיפה.

כתובת האתר :
http://www.gernetic-israel.co.il/
פייסבוק :
https://www.facebook.com/gernetic.israel/

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר