את השנאי, תשאירו לאנג’יס / מגזין חודשי מאי אנג’יס 2020

השנאי הינו צומת חשוב וקרדינלי לזרימה מוצלחת של חשמל מתחנות הכוח לצרכנים, בכל גודל. חברת אנג’יס ממשיכה למצוא פתרונות, מכשירים, פטנטים ושיטות לניטור רציף ושנאים חדשים כדי לתת את השירות הטוב ביותר לבעלי השנאים בישראל

מיום הווסדה של חברת אנג’יס, בשנת 2008, תחום התמחותנו העיקרי הוא שנאים, וזאת עקב שיתוף הפעולה שלנו עם המומחית מספר אחת לשנאים בעולם – חברת DOBLE האמריקנית. יחד עימה, למדנו להכיר את המכניזם המיוחד של תחום ההשנאה, תפקידו בהובלת החשמל מתחנות הכוח ועד לצרכנים וגם את סך הגורמים המשפיעים על ביצועי ההשנאה ואורך חייה. יחד עם חברת DOBLE, הצלחנו לשרת את לקוחותינו בכל הקשור לבדיקות לשנאים, מכשירי בדיקה ודיאגנוסטיקה.

משנת 2010, החלה חברת אנג’יס למכור שנאים תוצרת סין. מיד עם היציאה לשוק, נחלנו הצלחה במכירת שנאים לחברת “כימיקלים לישראל” ולחברות הפעילות באפריקה. בארבע השנים האחרונות המשכנו להרחיב את פעילותנו ואנו משתפים פעולה עם מגוון יצרנים בעולם, המתמחים בתחום השנאים. בזכות קשרינו בשוק הגלובלי, ניתן לומר כי חברת אנג’יס מוכרת ונמצאת בקשרי עבודה עם רוב יצרני השנאים בעולם – מסין, דרך אירופה ועד לארצות הברית.

ומה בישראל? בשנת 2019 אנג’יס מכרה לחברת החשמל חמש תחנות השנאה ניידות תוצרת אירופה, ממשיכה לשרת את התעשיות הפטרוכימיות עם שנאים מיוחדים ולבצע Reverse Engineering לשנאים עם דרישות מיוחדות. אנו מציעים את כל סוגי השנאים לפרויקטים של תשתית תחבורתית, חברת החשמל, תחנות כוח מאנרגיה מתחדשת ותעשיות כבדות.

אנו שוקדים תמיד למצוא פתרונות, מכשירים, פטנטים, שיטות לניטור רציף וניטור תקופתי – על מנת לתת את השירות הטוב ביותר לבעלי השנאים בישראל. גם בעולם של ייצור חשמל מקומי Microgrids, אנו מאמינים כי השנאים ישמשו צומת מרכזי בחלוקת החשמל בין צרכני הקצה, בכל הכיוונים, ובמציאת הדרך הקצרה ביותר בין Prosumer  ל-Prosumer (צרכן חשמל שהוא גם יצרן חשמל). באופן כזה, שנאים יהיו מעין Billing Center, “רכז חיוב חשמלי” בין צרכנים לצרכנים.

בימים אלה שוקלת אנג’יס לרכוש ‘שנאי רזרבי גלובלי’ אשר ישרת מספר לקוחות עיקריים בעתות משבר, בתחנות כוח או במפעלים כבדים.

לכן, אם אתם נמצאים בעיצומו של פרויקט בו אתם זקוקים לשנאי חדש, כאשר יש לכם צורך בתחזוקה חזויה או באחזקה מכנית לשנאים שלכם, או שזהו הזמן לקבל החלטות חשובות בנוגע לשנאי שלכם: השאירו את השנאי לאנג’יס, אנחנו כבר נדאג לכל.

 

לאתר אנג’יס >>

חזרה לחדשות ועדכונים