בחוד החנית / פטרולית

חברת פטרולית נמצאת בחוד החנית של העולם הטכנולוגי בתחום הניהול, הפיקוח והבקרה של צוותי עבודה, מבנים ומתקנים. החברה פיתחה פלטפורמה הייטקיסטית המעניקה פתרון מלא לניהול ובקרה של אנשי שטח בתחומים שונים, והכל בהתאמה אישית ללקוח ובגישה אנושית מכילה.

מדי קיץ טובעים עשרות ילדים, בני נוער ומבוגרים בימת הכינרת. כן, על אף חזותה הפסטורלית של הימה הכחולה היא יכולה להפוך בן רגע למסוכנת ואף קטלנית. הדברים אמורים במיוחד נוכח סוג הבילוי הפופולרי בכינרת – שכיבה מהנה על מזרון ים במים הכחולים. שהייה על מזרון כזה מסוכנת מאוד ובתוך שניות ספורות ניתן להגיע למעמקי הכינרת. ואכן, בכל שנה מתחוללים עשרות מקרי טביעה בכינרת כאשר חלקם מסתיימים בצורה טרגית. בשנה שעברה למשל טבעו 9 אנשים למוות במימי הכינרת.

אחת הסיבות לתוצאה הטרגית הזו היא פרק הזמן הארוך שלוקח למצילים להגיע אל הטובעים שהרי הם צריכים לרדת מסוכת המציל, לקחת חסקה, לשחות אל עבר הטובעים וכיו”ב. מי שהחליטה לשנות את המצב ובעצם לבצע מהפכה מצילת חיים בכינרת היא חברת ההייטק פטרולית. החברה בנתה פלטפורמה דיגיטלית משוכללת, באמצעותה כל פקח או מציל בכינרת מחוברים זה לזה באמצעות הטלפון הנייד. כלל הגורמים האלו יכולים להתעדכן בכל רגע במידע שוטף הקשור לניקיון החופים, מספר הנופשים או ליקויי בטיחות אך החשוב ביותר, הם יכולים להתעדכן און- ליין ברגע שמישהו נקלע למצוקה.

“פקחי הרחצה מסיירים בחופים וכשהם רואים אנשים שנכנסים לחופים לא מוכרזים הם מעדכנים זאת במערכת פטרולית תוך צירוף סרטונים וצילומי סטילס”, מספר יעקב נחום, מנכ”ל פטרולית. “כלל המידע הזה מגיע מידית למערכת פטרולית אליה כאמור חשופים בכל רגע נתון כלל המצילים והפקחים. במקרה של טביעה נשלח לחצן מצוקה ייחודי המפעיל התרעה דחופה המזמנת את מגן דוד אדום במהירות אל החוף. המערכת יכולה להתריע גם על סגירת החוף בגלל סערה ורוחות חזקות וכך מיודעים מנהלי החופים כי עליהם להציב שילוט אזהרה ולמנוע את כניסתם של מתרחצים אל המים.”

חברת פטרולית נמצאת בחוד החנית של העולם הטכנולוגי בתחום הניהול, הפיקוח והבקרה של צוותי עבודה, מבנים ומתקנים. היא מציעה דינמיות, חדשנות וחשיבה יצירתית בהתאמה לצרכי הלקוח, עם גישה אנושית ומכילה לאדם שבשטח. מוצרי “פטרולית” כוללים רכיבי מובייל הרצים על גבי מספר רב של פלטפורמות לטלפונים ניידים ולמחשבי לוח, ורכיבי שרת מבוססי ענן. פתרונות החברה כוללים הגדרות, פיתוחים, התאמות ואינטגרציה למערכות הארגוניות של הלקוחות.

מוצרי החברה מעניקים פתרון מלא לניהול ובקרה של אנשי שטח בתחומים שונים. מוצר הדגל של החברה הינו מערכת “פטרולית”, המעניקה פתרון למגוון רחב של יישומים, ביניהם ניהול, פיקוח ובקרת שוטרים, שומרים, סיירים, מאבטחים, קב”טים, מנהלי אתר בנייה, מנהלי שטח, טכנאים, אנשי סיעוד, הסעה, תחזוקה, ניקיון ועוד. “המערכת שלנו מציגה לאיש האחזקה את לוח המשימות שלו בכל משמרת, תוך זיהוי מקום הימצאו הפיזי. היא מנחה אותו בדיוק לאן ללכת, מה לעשות ומתי. המערכת מושתתת על אמצעים טכנולוגיים הפועלים כמין GPS בתוך המבנה וגם בשטח פתוח, והיא יכולה לאתר בכל רגע נתון איפה נמצא העובד”, מסביר יעקב.

מה בעיניך הערך המוסף הגדול של פטרולית בשוק?

“אנו מספקים פתרונות מובייל המבוססים על פלטפורמת תוכנה חכמה ומתקדמת בהתאם לדרישות הלקוח. כל זאת ללא כתיבת קוד כלל, בזמן קצר ובעלויות נמוכות משמעותית בהשוואה לפיתוח עצמי שהינו יקר מאוד והדורש זמן הטמעה ארוך ומייגע. יצרנו בעצם מוצר המותקן במכשיר הסלולארי של כל עובד, מנהל או מפקח ואשר מותאם לסדר היום שלו, המשימות שאותן עליו לבצע והנקודות במסלול בהן הוא צריך לעבור.”

“התכנון יכול להיות יומי, שבועי, חודשי וכדומה, לפי דרישות הלקוח וצרכיו. בשוק קיימים פתרונות חלקיים ותת חלקיים לחברות ולארגונים והפיתרון שלנו הוא רב מערכתי ובתפירה אישית ללקוח תוך שיתוף מידע בזמן אמת בין כל מחלקות האירגון.”

ליצירת קשר: https://www.patrol-it.co.il

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר