יוצרים רגעים מאושרים – מוציאים את הילדים מהמסכים ! / גורי לינרו

GURI LINERO, החברה המובילה בישראל בשיווק חומרי כתיבה ויצירה, החליטה להרים את הכפפה, להוציא את הילדים מהמסכים, וליצור חיבור נדיר בין עסקים וערכים. החברה המשווקת חומרי יצירה למעל 600 חנויות ברחבי הארץ, מגיעה לחנויות ומזמינה לסדנאות יצירה נפלאות ומעוררות השראה, כדי להוביל שינוי תפיסתי בזמן היצירה והאיכות המשפחתית בין הורים לילדים.

זוכרים את הדמיון המדהים שהיה לנו כילדים? איך טיילנו בארץ ה”כאילו”, הפכנו זוג גרביים לאוזניים של פיל, חתיכת בד זרוקה בפינה לשמלה של נסיכה, קופסת קרטון לארמון, ומקל שמצאנו בין האבנים לשרביט קסמים. אז לאן נעלמה היצירתיות? ולאן נעלמו זמן האיכות והיצירה שהיו פעם ביננו לבין הורינו? וזה לא שהילדים שלנו פחות יצירתיים – רק שבמקום לצייר ולפסל, הם תקועים כל היום מול המסכים. אז מה עושים?

GURI LINERO, מהחברות המובילות בישראל בשיווק חומרי כתיבה ויצירה, החליטה להרים את הכפפה, להוציא את הילדים מהמסכים, וליצור חיבור נדיר בין עסקים וערכים. חיבור המתקשר עם הצורך של דור ה- DIY (Do It Yourself) בו אנו חיים. החברה המשווקת חומרי יצירה למעל 600 חנויות ברחבי הארץ, מגיעה לחנויות ומזמינה לסדנאות יצירה נפלאות ומעוררות השראה. “בחיים לא האמנתי שאעשה פסל כזה בעצמי”, “איזה כיף לעבוד ככה עם הידיים”, “הרבה זמן לא היה לי כזה זמן איכות עם עצמי”, אלו רק חלק מתגובותיהם הנלהבות של המשתתפים, המוצאים לפתע את האמן שמסתתר בפנים, ומבינים כמה זמן איכות ויצירה יכול לחולל פלאים. “בהתחלה קצת חששנו ולא ידענו מה יהיו התגובות”, מספרת רחלי גזית, אמנית הבית של חברת גורי לינרו ומעבירת הסדנאות. “עם הזמן פתאום ראינו את הצורך האדיר שעולה מהשטח לפעילויות יצירה. אנשים פתאום הבינו עד כמה הם מצליחים, דרך היצירה המשותפת בבית, להתחבר עם הילדים, לתקשר איתם וללמוד עליהם דברים חדשים. ומה שלא פחות מדהים שהצורך הגיע דווקא מההורים, שפתאום בפעם הראשונה מחזיקים מכחול ביד או נוגעים בחמר, ומבינים את העוצמה וההשראה שבליצור משהו במו ידייך. לקחת את הדמיון והמחשבה ולהפוך אותם למציאות וליצירה.

ככל שהביקוש לסדנאות עלה, החליטו בגורי לינרו להעלות מדרגה כדי לחבר בין עסקים וערכים, ולשלב את תחום היצירה בתוך אחריות חברתית ותרומה לקהילה. פעילויות יצירה במחנות קיץ למשפחות למען עמותת ‘גדולים מהחיים’, פעילויות יצירה בביה”ח רמב”ם, לתושבי הדרום ועוטף עזה, ובמעונות לנשים מוכות, זוהי רק טעימה מפעילויות היצירה שהעבירה חברת גורי לינרו למען הקהילה. לאור הביקוש הגדול לפעילויות וחומרי יצירה, מקיימת החברה בסוף אפריל את התערוכה השנתית של מוצרי החברה, המתפרסת על פני ארבעה ימים, אותה יפקדו כ-500 נציגי חנויות מתחומי הכתיבה והיצירה מכל רחבי הארץ, שיתרשמו ממוצרי היצירה החדשים שיחשפו לראשונה, וייהנו מהפעלות סדנאות יצירה.

GURI LINERO  היא חברה מובילה בישראל בתחומי השיווק וההפצה של מוצרי יצירה ומכשירי כתיבה. החברה מייבאת ומשווקת באופן בלעדי את מותגי היצירה והכתיבה המובילים בארץ ובעולם, כאשר כל מותג נחשב לחלוץ וחדשני בתחומו. מבין מותגיה המובילים והבלעדיים ניתן למנות את:

BIC – ברוכים הבאים לדור ה-  BIC– 100 מיליארד עטים לא טועים !! נסו לנחש – מה יכול לכסות 40 פעם את המרחק לירח? מה נמכר בעולם בקצב של 57 יחידות לשנייה לאורך 70 שנה? בדיוק כעת, מישהו, איפשהו בעולם, קונה את העט המאה מיליארד של BIC – החברה העולמית המובילה בתחום מכשירי הכתיבה, מאחוריה עומדת גם המצאת העט הכדורי הראשון. בנוסף מייבאת גורי לינרו את שני המותגים המובילים של החברה – Tipp-Ex, חומר המחיקה המוביל בעולם (שהפך למותג בעל שם גנרי), ו- BIC KIDS המתמחה במוצרי כתיבה, צביעה ויצירה לילדים. הסלוגן המלווה את המותג – “פתרון פשוט ויעיל לצורך אמיתי”.

AMOS –  היצרנית הראשונה של דבק סטיק, שהובילה את המעבר העולמי מדבק נוזלי לדבק סטיק. לאחר ההצלחה הגדולה, התמקדה בפיתוח של חומרי מלאכה, תוך הקפדה על איכות ובטיחות מוצריה, הנבדקים על פי סטנדרטי האיכות הגבוהים ביותר, בהתאם לתקנות האיחוד האירופי. מוצריה הייחודים:

ערכות ‘צבע חלון’ – טכניקה מיוחדת בה מעתיקים את הצורה (כל צורה שבוחרים) על הנייר ויוצרים כל מדבקה שרוצים (כולל גם מדבקות מוכנות לצביעה לילדים).

חימר קל (I-CLAY) – חימר ייחודי ובלעדי, בכך ששומר על מרקם ספוגי, רך וגמיש, גם לאחר שמתייבש.

דבק פלסטי לבן של AMOS – הדבק הפלסטי האיכותי בישראל. לא עושה “שלולית”, מאוד סמיך. לא מרטיב את הנייר וטוב לעץ ולקרטון – דבק פלסטי באיכות של דבק נגרים.

JOVI – הפלסטלינה האיכותית בעולם! פלסטלינה הנמצאת כמעט בכל גן ילדים בעולם, ומוכרת כ”פלסטלינה הטובה בעולם”. בנוסף ייחודית כפלסטלינה ללא גלוטן.

צבעי פנים ותחפושות לפורים – תחפושות אמנותיות וססגוניות מבית JOVI, הפועלת כיצרנית מוצרי איפור עבור חברות הקוסמטיקה המובילות בעולם. לכן, צבעי הפנים לאיפור של  JOVI עוברים בדיקה מקיפה במעבדות קוסמטיקה מקצועיות לבדיקת האלרגניים ולעמידה בסטנדרטים העולמיים של בריאות ובטיחות.

ZIGמכחולי המים והטושים לאמנות המקצועיים בעולם! טוש עם ראש מכחול של ZIG מבוסס על טכניקת עבודה ייחודית – מוצר מהפכני ובלעדי שמחליף בהצלחה את המכחולים וצבעי המים.

 

ועשרות מותגים נוספים…

 לעמוד הפייסבוק של גורי לינרו 

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר