דואגים לזיכרונות שלכם / Picabook

Picabook יוצאים בשירות חדש המנגיש את הנוסטלגיה המשפחתית לילדינו שטופי הווידאו

בשנת  2005 הקימו יובל יהודר ומיקי קולקו את אתר Picabook, אתר חלוצי להפקת אלבומי תמונות מודפסים ובמתן פתרונות לניהול מדיה דיגיטלית. כיום Picabook הוא האתר המוביל בתחום, עם תוכנות ואפליקציות מתקדמות ליצירת אלבומים הדיגיטליים, היוצרות את השילוב האופטימאלי בין עולמות הסטילס והווידאו.

Picabook מספקים מגוון שירותים ייחודיים:

  • עריכת אלבומים בקליק, המתאפשרת מכל מחשב, מכל טלפון ומכל מקום.
  • אפשרות לשיתוף מקוון בין בני המשפחה והחברים, הן בתהליך יצירת האלבום והן אחריו.
  • הפיכת אלבום לסרטון וידאו בקליק, כולל עריכה מקצועית באמצעות עורך אוטומטי – סוף סוף תוכלו להשתמש בסרטונים שצילמתם!
  • מוצר חדש ובלעדי: אלבום תמונות שעל כריכתו מתנוסס צג וידאו, בגודל 7 אינץ’, הכולל כניסת זיכרון USB. התוספת האלגנטית של המסך על הכריכה הופכת את הצפייה בסרטונים לנוחה במיוחד לשימוש, במיוחד עבור אלה מאתנו שעדיין קצת מתקשים עם האינטרנט.

היתרון הבולט ביותר של Picabook נובע משימוש במערכת און ליין חדשנית- אין צורך להתקין תוכנה או אפליקציה, הצילומים ששלחתם יושבים על ענן הנגיש מכל מחשב. כלומר, ניתן לעבור בין המחשב לנייד ועדיין להמשיך לעבוד על אותו אלבום.

Picabook ידועים באיכות מוצר גבוה וחסר פשרות, ובשירות הלקוחות מסביר הפנים, המעמיד את צרכי הלקוח לפני הכול.

אז איך נולד הרעיון מאחורי Picabook?

יובל יהודר: “הצילום מלווה אותנו מהיום שנולדנו, אבל היום אנו מצלמים יותר ויותר ומשתמשים בתמונות פחות ופחות… אלבומי התמונות הדיגיטליים מאפשרים לנו לשמר את החוויות שלנו בצורה נוחה וקלה, כך שישתמרו לשנים רבות. הצפייה באלבום הינה חוויה מענגת, גם בעידן הפייסבוק והאינסטגרם. וב- Picabook אפשר עכשיו גם לצרף לאלבומים גם את סרטוני הווידאו שצילמנו, ולזכות בחוויה חדשה לגמרי.

טווח מחירים: החל מ- 75 ₪ לאלבום בסיסי בכריכה רכה וכלה ב-600 ₪ לאלבומים הגדולים והמהודרים

תשכחו כל מה שידעתם על אלבומים דיגיטליים! Picabook מביאה בימים אלו לישראל תוכנות ואפליקציות חדשות, היוצרות את השילוב האופטימאלי בין עולמות הסטילס והווידאו, והופכים את זיכרונות הטיולים שלכם, לחווייתיים, אינטראקטיביים ונגישים.

אתר PICABOOK >>

חזרה לחדשות ועדכונים