דרך צילום

לאתר בית הספר >>

‘דרך צילום’ הינו בית ספר ללימוד צילום בתל אביב אשר הוקם לפני כ 6 שנים ומתאפיין ברמה מקצועית גבוהה ביותר, המורים הטובים בענף מלמדים בו וחדוות היצירה היא הגורם המניע. סיגל ואלן הינם בעלי בית הספר ומקימיו, השניים צלמים מקצעיים ולמדו בבתי ספר גבוהים לצילום.

מעבר ללימודי הטכניקה, ביה”ס שם לעצמו דגש לאפשר לתלמידים לבטא עצמם דרך ובעזרת הצילום והליך הלמידה הינו אישי. המטרה היא לסייע לתלמידים לפתח כלים, לשכלל יכולות, ולהסתכל באופן רחב ופתוח על עולם הצילום ועל מושאי הצילום, זאת מכיוון ובתקשורת חזותית- צילום מסוים מעביר מסר שאינו חד משמעי.

בבית הספר מושם דגש על יחס אישי והלימוד הינו בקבוצות קטנות של כ12 איש וישנם 3 מסלולי לימוד: מסלול לחובבי צילום, מסלול מקצועי, מסלול אמנותי.

בית הספר מכשיר את התלמידים ע”י שילוב של תרגול מעשי בתחומים אמיתיים של צילום כגון הופעות במה, מאחורי הקלעים, הפקות אופנה ועוד ורבים מהבוגרים משתלבים בענף בהצלחה.

מעבר להיותו גוף כלכלי- בית הספר שם דגש על תוכן ונתינה התנדבותית, ישנם פרויקטים רבים ומגוונים אשר עוסקים בתרומה לחברה, כמו לימוד בהתנדבות של ילדי עובדים זרים, קורסים מוזלים לבני גיל הזהב, התנדבות ברמלה עם בני נוער ועוד.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר