הגעתם לחוף מטבחים / ‘מובילה מטבחים’

 

בחרתם מובילה בחרתם בטחון! לקנות מטבח כל אחד יכול, אבל רק במובילה תמצאו בטחון שבחרתם נכון. כי במובילה הולכים אתכם יד ביד בכל שלבי רכישת המטבח, החל מתכנון, התאמה ועיצוב, ועד הרכבת המטבח בבית. אתם יכולים לישון בשקט ולהיות רגועים – הגעתם לחוף מטבחים.

בואו נשים את הדברים על שולחן האוכל – מה המרכיב הכי חשוב בעיצוב המטבח שלנו? חומרי גלם? מקצועיות? שירות? ובכן, זה כולם, ומעליהם הביטחון והשקט הנפשי שאכן נקבל אותם  ובצורה מושלמת. כולנו מוצפים בים של מידע, מגזינים, קטלוגים, חנויות, אולמות תצוגה, מאמרים וטיפים מחברים (שכולם הפכו פתאום למומחים לעיצוב מטבחים) עד שלא יודעים מאיפה להתחיל. כמות השלבים, אינסוף המותגים, הספקים, ההתרוצצויות, מפחי הנפש והמידע שצריך להכיל, מוציאים לרובנו את הרוח מהמפרשים עוד לפני שמתחילים. ועוד לא דיברנו על תרבות ה’סמוך עליי’ ו’יהיה בסדר’ של רבות מהנגריות וחברות המטבחים, ועל הפער העצום שבין ההבטחות לתוצרים, ברמת העמידה ביעדים, בתקציב ובלוחות הזמנים.

 

הגעתם לחוף מטבחים – עכשיו אתם יכולים  לישון בשקט ולהיות רגועים.  הכירו את ‘מטבחי מובילה’ – חברת מטבחים מקצועית ואמינה, בעלת ניסיון בתכנון ועיצוב של מעל 20 שנה. צוות מתכננים ומעצבים מקצועי ומיומן היודע את מלאכתו, מנהלים שיודעים לנתב את האנייה, בעלים המחויבים לקידום המטרה, וחברה יציבה העומדת מאחורי כל מילה, עם יחס אישי של נגרית בוטיק אוטנטית. כי כבר לא צריך להתלבט בין האינטימיות של נגריה פרטית, לבין הניסיון, המקצועיות והאמינות של חברת מטבחים גדולה ויציבה – ב’מטבחי מובילה’ תקבלו את כל החבילה. תהליך תכנון ועיצוב המותאם באופן פרטני ללקוח,  מתוך פתיחות מחשבתית, יצירתיות והקשבה לצרכיו ולאורח חייו. למעצבות הבית המקצועיות של ‘מובילה’ חשוב לפני הכול להבין מי אתם, הרבה לפני בחירת הצבע של השולחן, כי עיצוב מוצלח מתחיל קודם עם הכרה והבנת הלקוח. מעצבות הנותנות במה ללקוחות ולדרך החיים בה בחרו, בלי להתקבע על התיאוריות העיצוביות והטרנדים שהביאו מהבית. מעצבות המעניקות תחושת ביטחון,  ומלוות את הלקוח ‘יד ביד’ לכל אורך התהליך, מתוך הקשבה והבנה, כדי להתמודד עם חששותיו ולספק את המענה המיטבי לצרכיו, כאשר המטרה מאוד פשוטה –  לעזור לכם לבחון ולדעת שבחרתם  נכון, ולאהוב את המטבח שלכם.

ל’מטבחי מובילה’ ידע רחב ומעמיק בתחום העיצוב, וניסיון מקצועי עשיר בשילוב עין אומנותית. מאחורי החברה מאות סיפורי הצלחה של לקוחות מרוצים, וקשרים ענפים של עשרות שנים עם ספקים, קולגות, מתכננים ומעצבים ממגוון תחומים. כל אלו מסייעים לחברה להתאים ללקוחותיה את חבילת עיצוב המטבח האולטימטיבית. בזכות תהליכי עבודה מובנים ופרקטיים, הם נהנים משרות מהיר ויעיל, עד למציאת הפתרונות האסתטיים

 

 

והפונקציונליים המיטביים. ‘מובילה’ מספקת ללקוחותיה שרות כולל (One stop shop) בנוגע לכל היבטי עיצוב המטבח: בניית הקונספט העיצובי, תכנון והדמיות, ייעוץ בנוגע לצבעים, החלטה על החומרים, רכישת הרהיטים והחפצים, תכנון הפריטים בהתאם לאופי החלל (בליווי אישי של מעצבות הבית), התקנה והרכבה – כל החבילה במקום אחד. יש לכם על מי לסמוך, כי הדבר החשוב ביותר ל’מטבחי מובילה’ הוא שתרגישו בטוחים, בעיקר במטבח שלכם.

“למרות הליווי הצמוד והיחס האישי להכרת צרכיו הפרטניים, אנחנו לא ‘מתרפסים’ בפני הלקוח, אלא ‘קשוחים’ אתו ולא מתפשרים על דברים חשובים כמו פרקטיות, איכות החומרים ובטיחות. על פרמטרים אלו אנחנו אף פעם לא מוותרים, כי אנחנו מקצועיים ויודעים מה אנחנו עושים”, אומר משה שוקרון, מנכ”ל ובעלי חברת ‘מטבחי מובילה’. “בדיוק כמו שאדם רואה את הרופא שלו כבר סמכא ומקשיב לדיאגנוזה שלו, כך אנו מצפים שהלקוח יבטח בנו ויסמוך עלינו, שנתכנן ונעצב את המטבח האופטימלי עבורו”.

ועם הביטחון מגיעה גם הבטיחות – האם ידעתם שהמטבח נחשב למרחב המסוכן ביותר בבית, גם עבורנו וגם עבור ילדינו. הקרבה לאש, המגע עם חומרי ניקוי רעילים, העיסוק בסכינים ובחפצים חדים, וההיחשפות לזיהומים ולחיידקים, כל אלו הופכים את המטבח לסביבה הרת אסון, בה התכנון והעיצוב חייב להקפיד לפני הכול על היבטי הביטחון. נסו לנחש מה הדלת שנפתחת הכי הרבה בבית? דלת המקרר, ואילו מגירות נפתחות הכי הרבה? המגירות שבארונות המטבח. כי מסתבר שהמטבח הוא גם החלל הפעיל ביותר בבית, וישנם גורמים רבים העלולים להזיק למטבח שאינו מתוכנן ומעוצב ברמה המקצועית ביותר – מגירות שאינן חזקות ועמידות לאורך זמן, רטיבות ועובש, שריטות ודרגת שחיקה נמוכה, הגורמים למטבח להיראות ישן אחרי תקופה קצרה. ב’מטבחי מובילה’ מושם הדגש הרב ביותר על איכות החומרים, תוך שילוב מגוון פתרונות אחסון ופרזול טכנולוגיים ומתקדמים, המסייעים למטבח להישאר עמיד ובטוח לאורך שנים. כי ב’מובילה’ הבטיחות והביטחון עומדים מעל הכול. את עיצוב המטבח המתאים במדויק לצרכיו של הלקוח, מצליחה ‘מובילה’ “לפצח” דרך מחקר מעמיק ותכנון מחושב ומדויק לפרטי פרטים, ברמת החומרים, הגוונים, השפה העיצובית והפרופורציות בין החללים, המצליחים להגדיר ולזקק בצורה המדויקת ביותר את הרצונות והצרכים. כי על פי ‘מובילה’ עיצוב מטבח הוא לא פחות מאשר יצירת אמנות. מטבח חדש הוא כמו נשמה חדשה הנוצרת מתוך צבע, חומר ותנועה. המטבחים של היום, ובעיקר המטבחים הישראלים, נוטשים את הלבן הסטרילי ששלט לאורך שנים, וגם אתם מוזמנים “להתפרע” בחגיגה של גוונים וצבעים. מזמינים אתכם למטבחי מובילה, חוויה חושית ואמנותית של עיצובים, מרקמים, צורות וצבעים, הפועלים על כל החושים.

מובילה מטבחים

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר