המופע המרגש “מ לה סקאלה לשאנז אליזה” עם האומנים הבינלאומיים ג’ודי בכר וגבי שדה

המופע הקרוב 23/3/2015  במוזאון תל אביב

יד ביד ההופעה

ג’ודי בכר והטנור גבי שדה במפגש פסגה ווקאלי ומוסיקלי מרגש ומבדר,

בין עולם האופרה הדרמטי והסוחף (La dona a mobile, cruso, O solo mio), לבין עולמו הרומנטי של השנסון הצרפתי (La vie en rose, Non je ne regrette rien).

בליווי הפסנתרן ומנצח האופרה הישראלית: איתן שמיסר.

מופע שהוא כולו הנאה צרופה!

טעימה מהמופע

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Yo_PHztZSVs[/youtube]

הביקורות משבחות:

נכתב על ידי elybikoret-אלי ליאון, עיתונאי ומבקר האמנות.

3.09.2013

”המופע ‘מ לה סקאלה לשאנז אליזה’ בקפה תיאטרון הקאמרי הנו מופע הממזג בתוכו שאנסונים צרפתיים, אריות מאופרות ושירים נפוליטניים ועבריים המבוצעים נפלא על ידי ג’ודי בכר וגבי שדה.

זהו מופע שכל אחד יכול להנות ממנו כי יש בו מגוון רחב מאוד של טעמים. רעיון יפה הוא שבזמן האחרון מרבים במופעים כאלו בהם אוהבי האופרה באים בגלל זמר אופרה אהוב המופיע ומתרגלים להנות גם משנסונים צרפתיים ושירים ופיזמונים בעוד אוהבי המוסיקה הקלה מתרגלים לשמוע קטעי אופרה ומתגלה בפניהם עולם שלא הכירו. גבי שדה הוא לא רק זמר אופרה מעולה. בתכנית זו הוא היה גם המנחה, גם המספר וגם שר שירים נפוליטניים ואחרים וכמובן גם אריות מאופרות ידועות בקול נהדר המתאים גם לאריות וגם לשירים. ג’ודי בכר שנסוניירית בחסד שרה בקולה החזק, העמוק, החם והמאוד נעים לאוזן, שירי אדית פיאף ואחרים כשהיתה מלאת רגש והבעה. לקולה גוונים רבים. היא היתה טנור, גם סופרן וגם מצו סופרן. הכל בוצע בקלות ללא כל מאמץ, בצורה מקסימה. בקיצור קול מלא גוונים-ניואנסים. שניהם אשפי במה ותיקים, משופשפים ומעולים היודעים להגיש שיר, להתנועע על הבמה בתנועות העוזרות להביע את הרגש, את התוכן ואת השיר.

שניהם היו מעולים לא רק בשירים הרומנטיים אלא בכל סוגי השירים והם היו רבים, ששרו. איתן שמיסר מנצח ופסנתרן בחסד מהאופרה הישראלית ליווה את שניהם בכשרון רב, בהתחשבות בהם, במרץ ובנגינה בע”פ את כל השירים והשנסונים. שמענו יצירות שכל אחד מהזמרים שר כסולן או ביחד או אחד אחרי השני באותו שיר בשפה שונה.

הזמרים שרו בעברית, צרפתית, אנגלית איטלקית רומנית וגם ברוסית. גבי שדה הציג את עצמו כאחראי על הסיפורים ועל ההנחיה והם היו לא פחות טובים משירתו המעולה. בין השירים והשנסונים ששמענו היו ‘לה וי אן רוז’ של פיאף, ‘גוני איז הבוי פור מי’, ‘או סולה מיו’, ‘כלניות’, ‘איפה את אהובה’, ‘אני לא מצטערת’, ‘סנטה לוצ’יה’, ‘שתי גיטרות’ ועוד. כאמור מגוון רחב ביותר. זה היה ערב של בידור קל שכלל שנסונים צרפתיים, שירים נפוליטניים, להיטים עבריים הכל ברמה, הכל מוכר, הכל בביצוע מעולה ואין לי אלא להמליץ לאוהבי הבידור הקל והטוב לראות ולשמוע.

לראות או לא לראות: המלצה חמה ביותר לאוהבי הבידור האיכותי הקל, מבדר ומבוצע ברמה גבוהה ביותר.”

למידע נוסף על הזמרים והמופע לחצו כאן>>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר