הנבחרת ההולנדית של HG עולה לפרקט / HG ישראל

הטיפול בפרקט מעולם לא היה קל יותר. פוליש לפרקט למינציה של חברת HG ההולנדית, מבוסס על שיטה מהפכנית ותערובת ייחודית –  החומרים המורכבים והפולימרים הנוזליים שבתכשיר, מעניקים שכבת הגנה חזקה ומבריקה השומרת על הפרקט לאורך זמן, ובעלת אפקט מונע החלקה לבטיחותנו ובטיחות ילדנו. בזכות החומר המרוכז, ניתן לנקות שטחים גדולים יותר בקלות וללא מאמץ.

אף אחד מאתנו לא אוהב לראות את הילדים חוזרים מלוכלכים מהכדורגל או הים לתוך רצפת הסלון, אבל לאלו המחזיקים ברצפת פרקט, מדובר בסיוט של ממש, העלול גם להוביל להחלקה ולפציעה של ילדינו. ככל שיעבור יותר זמן בלי שננקה אותו, כך יגדל הסיכוי לנזק בלתי הפיך לפרקט הלימינציה, שיתבטא בשחיקה, דהייה, הופעת כתמים שחורים של עובש וריח חריף ולא נעים במיוחד של טחב. אז במקום להוציא סמרטוט ולנגב כל עשר דקות (כי כולנו יודעים כמה המים מזיקים לפרקט) המציאה חברת HG פתרון מבריק – פוליש לפרקט למינציה, שיעזור לך לשמור ולתחזק את ריצוף הלמינציה לאורך זמן.

המוצר מעניק גם אפקט מונע החלקה לרצפה, ובכך שומר על בטיחותנו ובטיחות ילדנו. התכשיר בעל תוצאה אפקטיבית עבור אותם האזורים הייעודיים בפרקט הדוהים בקצב מהיר, כך שבכל שטיפה שכבת הפוליש מוגנת יותר ויותר.

הפוליש המבריק מבוסס על שיטה מהפכנית ותערובת ייחודית, המעניקים הגנה גם לאזורים בפרקט הדוהים לאורך זמן. החומרים המורכבים והפולימרים הנוזליים שבתכשיר, מעניקים שכבת הגנה חזקה ומבריקה השומרת על הפרקט והעץ הטבעי ומגנה עליו מפני נזקי שחיקה, דהייה, שריטות ונזקים אחרים.

42047

HG  היא חברת מוצרי פרמיום לניקיון המחוללת מהפכה תפיסתית בישראל בנוגע למוצרי הגנה וטיפוח הבית. החברה מציעה  מגוון רחב של מוצרים, בטווח רחב של תחומים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים בתחום הניקיון ותחזוקת הבית, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מוצרים אלו חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי.

מחיר מומלץ לצרכן –   49.90 ₪ 

ניתן להשיג בחנויות לחומרי בניין

www.unikmaoz.co.il

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר