זמן איכות

יום המשפחה מגיע – מה עושים?
מאת: ניר גבעון, מנהל ‘קפה יפו’

NAPJV
Cornelis de Vos – Family Portrait 1631

יום המשפחה הוא ללא ספק אחד הימים המרגשים בשנה – יום המוקדש לכל המשפחה, התזמון המושלם לחוויה משפחתית מיוחדת. הפעם נציע סוגי פעילויות משפחתיות שניתן ומומלץ לעשות ביום המשפחה!

בילוי כייפי בפארק
תלוי כמה ילדים יש לכם ובאיזה גילאים הם, אך יום כיף בפארק הוא אפשרות בילוי נהדרת וחינמית. הרי ידוע כי יום המשפחה הוא יום בו אפשר להוציא בלי לשים לב סכום גבוה מאוד עבור הבילוי ולכן מטרתנו היא להצליח לחוות בילוי מיוחד ליום המשפחה, שגם תוכלו ליהנות בו וגם לא תצטרכו למשכן את דירתכם לאחר מכן. פיקניק בפארק, בעיקר אם יש לכם ילדים קטנים, יכול להיות תענוג גדול, כל מה שצריך זה שמיכה, ארוחה קלה והרבה מצב רוח. כמובן שמומלץ לבדוק  קודם לכן מהי תחזית מזג האוויר כדי לא להיות מופתע ולא מוכן במקרה שמזג האוויר יחליט להתהפך. פארק מוצף זה כבר פחות כיף.

להכין ארוחה יחד
בילוי משפחתי מגניב וקליל יכול להיות הכנת ארוחה משפחתית יחד, כולל הילדים. אחד הטרנדים הלוהטים בתקופה האחרונה הוא לבשל. כל מה שאתם צריכים כדי להכין לכם ארוחה כיפית, כזו שהילדים יוכלו להיות שותפים מלאים בהכנתה, זה לחפש מתכונים קלים המותאמים לילדים. יש כיום באינטרנט עשרות אתרים המסבירים כיצד ילדים יכולים לבשל מתכונים קלים, ואפילו כולל קינוח! ומה יותר כיף מאשר ארוחה משפחתית בה כוווולם מעורבים? הרי מטרתו של יום המשפחה היא ליצור את אותו גיבוש משפחתי חשוב וממלא. לאחר שתסיימו להכין את הארוחה ותשבו לשולחן תוכלו להסביר לילדים את משמעות יום המשפחה ולהראות להם כמה אתם גאים בהם על הארוחה.

יצירתיות
שתי הדוגמאות המופיעות לעיל הינן רק נגיסה מתוך מאות דוגמאות אחרות שניתן למצוא ולהמציא. הדבר החשוב ביותר הוא שאתם, כהורים, תחשבו איך באמת ניתן להוציא מהיום הזה את המיטב. ככל שתגלו יותר יצירתיות ותחשבו, גם אם במעט, מחוץ לקופסא, כך תוכלו ליצור יום שיהיה באמת משמעותי לכולכם. ואולי, בסופו של דבר אפילו תצליחו ליצור מסורת משפחתית של משהו מיוחד, משהו שהמשפחה תעשה רק ביום הספציפי הזה

גם אנחנו נערכים לקראת יום המשפחה והכנו עבורכם מופע מיוחד שיעלה בשלושים בינואר – מופע “קול המשפחה” המשלב את המשפחה המופלאה שיוצרים דין דין אביב עם אמה עליזה אביב, יחד עם הדוד – שמוליק בר עוז. זהו מופע אינטימי ומרגש, משולב בסיפורים ביתיים ואישיים, הלוקח אותנו דרך מחוזות חייהם, כולם ביחד וכל אחד בנפרד.

אז שיהיה הרבה בהצלחה וזכרו – גלו יצירתיות ותראו איך היום הזה הופך ליום שלא תשכחו.
לפרטים נוספים לחץ כאן>>

קפה יפו-מסעדה כשרה הוקם על ידי אורנה וניר גבעון בלב שוק הפשפשים ביפו, כאשר את המטבח החלבי והנפלא במקום מנהלת בתה של גבעון, השפית רוני ריבלין. יחד עם זאת, ממש לא מדובר במסעדה בלבד, אלא במוסד תרבותי בו נערכות הופעות בסגנונות מוזיקליים מגוונים מכל העולם, ערבי קונספט, סיורים ביפו וגם הרצאות מיוחדות ומאירות עיניים.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר