חזקה ומרשימה – עדינה ורגישה / HG ישראל

המטלית החדשה של HGGold & jewelry Shine cloth  , הוכחה כאידיאלית להסרת לכלוך ושאריות מעיטורי זהב ותכשיטים, ומעניקה גימור מבריק במיוחד, ללא צורך בחומרי ניקוי מזיקים

תכשיט הוא קצת כמו האישה העונדת אותו – מצד אחד חזק ומרשים, אך מצד שני גם עדין ורגיש. וכמו שלא תטפחי את עצמך בחומרים העלולים להזיק לך, כך גם לא תרצי להזיק לתכשיטים שלך. אם עד היום השתמשת במשחת שיניים, סודה לשתייה, חומצת תפוזים או נוזל כלים, כדאי שתדעי – לא מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי חזקים להברקת עיטורי זהב ותכשיטים, משום שאלו עלולים לפגוע בזהב או בחומרי הגלם עצמם, ולגרום ליותר נזק מאשר תועלת – בדיוק כפי שסבון הכלים או חומצת תפוזים מזיקים לידיים שלך כך הם גם עלולים להזיק לתכשיטים שלך. גם הניקיונות, עבודות הבית ואפילו האוויר יכולים לפגוע באיכות התכשיטים שלך, משום  שזהב וכסף הן מתכות רכות הנשחקות עם הזמן בהתאם למידת השימוש בתכשיט, ודורשות יחס עדין ומיוחד.

אז מה הפתרון? המטלית החדשה והעדינה של HG – Gold & jewelry Shine cloth, היא הפתרון המיטבי להסרת לכלוך ושאריות מעיטורי זהב ותכשיטים, ומעניקה גימור מבריק במיוחד, ללא צורך בחומר ניקוי נוסף. בזכות גודל הבד (30X30 ס”מ) ניתן להימנע מנגיעה בזהב בידיים (טביעות אצבע פוגעות בגימור המבריק). בד המטלית מורכב מטקסטיל איכותי במיוחד, בעל יכולת ניקוי ותערובת של חומרים פעילים משקמי הברקה, הניתנים לשימוש והברקה יומיומיים.

איך זה עובד? יש לשפשף את התכשיט עד להברקתו. להסרה קלה במיוחד של משקעים, ניתן להרטיב את הבד במים. ככל שהבד שחור יותר, כך התוצאות תהיינה טובות יותר, כאשר הבד ישמור על איכויותיו עד לשחיקתו, גם כאשר הוא משחיר לגמרי. המטלית מתאימה גם להברקת חפצי זהב. 

מחיר 29.90 ₪

ניתן להשיג בחנויות לחומרי בניין

www.unikmaoz.co.il

www.hg-israel.co.il

HG  היא חברת מוצרי פרמיום לניקיון, המחוללת מהפכה תפיסתית בישראל בנוגע למוצרי הגנה וטיפוח הבית. החברה מציעה  מגוון רחב של מוצרים, בטווח רחב של תחומים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים בתחום הניקיון ותחזוקת הבית, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מוצרים אלו חוסכים היעזרות באנשי מקצוע וכסף רב, דרך מתן פתרונות מקצועיים, להגנה ולטיפוח הבית עבור הצרכן הפרטי והמקצועי. מוצרי החברה מספקים מענה ממוקד ומדויק, שאינו מסופק על ידי חומרי הניקוי האחרים הקיימים בשוק.

 

 

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר