טכנולוגיה

Crestron מגיעה לישראל
חברת Crestron האמריקאית, החברה המובילה בעולם למערכות שליטה ובקרה מתקדמות, אודיו-וידיאו ובית חכם, פתחה במהלך השנה החולפת משרד רשמי בישראל. החברה, הקיימת מזה 45 שנה, מציעה פתרונות אינטגרטיביים מתקדמים לשליטה במערכות אודיו, ווידאו, בקרת אקלים וסביבה לעולם העסקי והפרטי

 

הדימוי באדיבות: אתר קרסטרון העולמי

יש אנשים שחייבים להיות בשליטה. אנשים שהשליטה היא חלק בלתי נפרד מאורח חייהם – בעבודה ומחוצה לה. יחד עם אנשים אלו נמנים לקוחות חברת Crestron  – החברה האמריקאית המובילה בעולם בפיתוח פתרונות משולבים של שליטה ובקרה, אודיו, ווידאו, בקרת אקלים וסביבה. לאחרונה נפתח המשרד ה-92 של Crestron בעולם, כאן – בישראל. את פתרונותיה של חברת Crestron אתם פוגשים, כבר היום, במקומות רבים, מאחורי הקלעים של מבנים ציבוריים רבים, במוסדות חינוך, בתי מלון, חברות מובילות במשק, בתי חולים, גופים ביטחוניים מהמסווגים והרגישים במדינה וגם בבתים פרטים. מדובר בפתרונות משולבים של מערכות שליטה ובקרה, אודיו, ווידאו, בקרת אקלים וסביבה, תאורה ועוד, המופעלים בקלות ונוחות באמצעות מסכי מגע, פאנלי לחצנים וכן ע”י כל טאבלט או סמארטפון. פתרונות החברה מביאים עימם לא רק בשורה של נוחות ויעילות אלא גם חוויה אסטטית רעננה ועיצוב חסר פשרות.

חברת Crestron  היא החברה המובילה בעולם בפיתוח מערכות שליטה ובקרה מזה כ-45 שנה. החזון העסקי של החברה שם את הפיתוח והמובילות הטכנולוגית בראש מצד אחד, ומצד שני מקדם את התפיסה כי פתרון אינטגרטיבי מתוכלל, לעולם יהיה טוב יותר מפתרון המורכב מאוסף רכיבים משולבים. באופן כזה, מאפשרים פתרונות החברה לכולנו להגשים את חלומותינו ושאיפותינו: לשלוט באופן מלא ונוח במערכות הטכנולוגיות המקיפות אותנו, לנהל את זמננו ביעילות מקסימלית ובנוחות מרבית ולממש את חלומותינו בעזרת המשאבים העומדים לרשותנו במינימום מאמץ, ובמקסימום יעילות ונוחיות.

מטה חברת Crestron, ממוקם במדינת New Jersey בארה”ב, בקומפלקס בן שישה מבנים, בו מתבצע כל המחקר והפיתוח ע”י צוות בן כ-500 מהנדסי חומרה ותוכנה. כמו כן, חלקים נרחבים ומרכזיים של היצור וההרכבה מתבצעים בקומפלקס זה, לטובת בקרה מלאה על כל תהליך הפיתוח והייצור ואבטחת רמת המוצרים ואיכותם.

Crestron בישראל
כבר למעלה מ-20 שנה פועלת Crestron בישראל, באמצעות נציגים מקומיים, בהצלחה הולכת וגדלה, כך שמיסוד הקשר ופתיחת המשרד המקומי היה דבר מתבקש מצד החברה. המשרד החדש נפתח בישראל לאור הגידול בשוק והפוטנציאל שעוד קיים בו והתאפשר הודות להיכרות ארוכת השנים ויחסי העבודה הטובים אשר נרקמו בין מר רונן ברוקשטיין והנהלת החברה בארה”ב.

כבר עתה פעילה ומובילהCrestron  ישראל במגזרים שונים בארץ בתחומי המסחר, הממשלה, הצבא והמגזר הפרטי ומספקת פתרונות ייעודיים בין היתר למוזיאונים, בתי יוקרה, חדרי בקרה, מרכזי מבקרים ועוד. הפתרונות כוללים שירותי ייעוץ, הדרכה, הסמכות ותמיכה מקיפים, 24 שעות ביממה, המתבססים על הידע והמומחיות שלה ממקור ראשון – כיצרנית וספקית הציוד. פתיחת המשרד בארץ תאפשר להרחיב את פעילות החברה בארץ ולהטמיע את הפתרונות הייחודיים שלה באופן נרחב עוד יותר, בכלל המגזרים.

 לפרטים נוספים לחץ כאן >>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר