טרנד

טרנד מוצרי הבמבוק בטקסטיל הגיע לישראל
חברת במבולנד משיקה קו מוצרי טקסטיל ייחודי המופקים מצמח הבמבוק המעניק לבד תכונות היפו-אלרגניות, אנטי-בקטריאליות ומגע של משי וקשמיר
הדימויים באדיבות: סיגל קולטון

 

לאחר שמוצרי הטקסטיל המופקים מבמבוק באסיה כבשו את אירופה וארה”ב, יוכל גם הציבור בישראל להנות מהתגלית המהפכנית ששינתה את פני עולם הטקסטיל. חברת ‘במבולנד’ משיקה בישראל קו מוצרי טקסטיל ייחודי המופקים מצמח הבמבוק. בין המוצרים: שמיכות, מצעים, מגבות, חיתולי במבוק ועוד. לצמח תכונות מיוחדות במינן, אשר הופכות את הבד לאידאלי כחומר גלם למוצרי טקסטיל. בד הבמבוק עשוי מסיבים אשר לאחר תהליך, הופכים לחומר רך ואוורירי הנטווה לחוטים ונארג לכדי בד הבמבוק. הבד מרחיק לחות וריחות לא נעימים, בעל תכונות היפו-אלרגניות ושומר על הרגשה של רעננות ורכות לאורך זמן, והעיקר – הוא רך וקטיפתי במיוחד.

להלן שבעה יתרונות בולטים:

  • סופג יותר –  הבמבוק הוא חומר בעל יכולת ספיגת נוזלים גבוהה במיוחד (עד 60% יותר מכותנה).
  • מתייבש במהירות – בזכות מבנה התא החלול שלו, ועל כן תמיד שומר על רעננותו.
  • אנטי בקטריאלי – בד הבמבוק הוא חומר נושם. בנוסף לבמבוק אין מזיקים משום שהוא מכיל חומר הנקרא במבוק KUN. חומר טבעי של הבמבוק הדוחה חיידקים ומזיקים ולכן אינו מאפשר התפתחות חיידקים ועל ידי כך מונע ריחות לא נעימים.
  • שומר על טמפרטורת הגוף – לבד הבמבוק מבנה סיבים ייחודי (התא חלול) ה”לוכד” בין הבד לגוף כמות קטנה של אוויר המתפקדת כשכבה מבודדת. התוצאה: כל שימוש במוצר העשוי מבמבוק טבעי מעניק נוחות, תחושה חמימה יותר בחורף וצוננת בקיץ.
  • מגע רך במיוחד – סימן ההיכר של בד הבמבוק הוא מגעו המלטף שמקורו בחומר הגלם הרך המופק מהקנים. מרקם הבד, חוזקו ומגעו הדומה למשי, כל אלה מעניקים נוחות. 
  • 100% אורגני – בד הבמבוק מופק מצמח הבמבוק הגדל אורגנית, ללא מגע יד אדם, חומרי הדברה או כמקלים מזיקים. הצמח הקשיח מעובד תחילה לעיסה ואז נטווה לסיבים מהם נארג הבד.
  • מוצר היפו-אלרגני – מוצרי הבמבוק מאופיינים בסגולות היפו-אלרגניות וביכולת טבעית לדחיית חיידקים. בנוסף, המוצרים המופקים מצמח הבמבוק מסייעים למניעת התפתחות אלרגיות, גירויי עור ודלקות, מה שהופך אותם לבחירה הטבעית (תרתי משמע) עבור בעלי עור רגיש ותינוקות.  

הבמבוק גדל בצורה טבעית באזורים שונים בעולם, בעיקר באסיה ודרום אמריקה. הצמח נראה כמו עץ, אבל למעשה שייך למשפחות הדשא. הבמבוק תורם לשמירה על איכות האוויר, מייצב את האדמה בעזרת שורשיו, ומספק הזדמנות פז להצלת יערות הגשם בהיותו מקור אלטרנטיבי בעל יכולת טבעית לגדול מחדש לאחר שנקצר, ולחזור לגובה מלא תוך כשנתיים – שלוש ללא כל צורך בדישון, השקיה או מגע יד אדם.

לפרטים נוספים לחץ כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר