יחסים

לא על הטיפול הזוגי לבדו

מאת: חניתה צרפתי, מנחה נשים וקבוצות באמצעות חכמת הלב, תבונת התת מודע ו- NLP

rubens30
Peter Paul Rubens, Venus Frigida, 1614

הרבה מהנשים הנמצאות במערכות יחסים כיום חוות תסכול ומאמינות שאין להן את היכולת להשפיע על הזוגיות ולקדם אותה אל עבר זוגיות טובה ומאושרת. לרוב, אין הן חושבות על יכולותיהן, כנשים, להשפיע על הזוגיות ולהוביל אותה באהבה. חשוב לציין שאינני מתכוונת לומר בין השורות שיכולתם של גברים לאהוב פחותה, אני דווקא מכירה גברים עם יכולת עצומה לאהוב, להכיל ולהיות רגישים. למעשה, פן זה טבוע בכל גבר אך אופן החשיבה, הפרספקטיבה וסדרי העדיפויות שונים בין גברים לנשים, ומכאן נוצר הפער, אך על כך נאמר כבר רבות.

אני פניתי להתעסק ולהתמחות באיך לגשר על הפער, במציאת התשובות לאילו דברים יאפשרו לך, כאישה, להיות הכוח המוביל בזוגיות, עם הרבה אהבה וסובלנות. הנחת הבסיס שלי היא שכאישה בורכה מעצם היותה אישה, ביכולתה להתחבר אל תודעת האהבה ביתר קלות. כאשר אישה מחוברת אל המהות האמיתית שלה, אל החכמה הנשית – היא מחוברת אל תודעת האהבה ואל חכמת הלב, ורק באמצעות אלו היא יכולה ליצור קשר זוגי יציב, פתוח ואוהב המכיל את התפתחותם של שני הזוג.

תהליך ההתפתחות הנשי הינו משמעותי, מספק ועוצמתי – אפילו יותר מטיפול זוגי. הסכימי לשחרר את היאחזויותייך הישנות, רפאי את עברך, קבלי את עצמך כפי שאת. כשאת מתחברת אל ליבך את נמצאת ברטט של אהבה, קבלה וההערכה, ומה שתרגישי, זה מה שתשדרי ומה שתקבלי. ייתכן שבנקודה זאת את אומרת לעצמך: “יופי! עכשיו נפל עליי עוד תיק. גם שלום הבית באחריותי?”, אך כאישה, אני מאמינה שבהחלט יש לנו את היכולת להוליך את הזוגיות למקומות המוצלחים והגבוהים, אני מאמינה שאם חשובה לך הזוגיות, את תרצי ללמוד איך לעשות זאת וברגע שתזכי לחוש את התמורה הענקית לא תראי זאת עוד כעול, אלא כזכותך להוביל את הזוגיות שלך ליחסים של אהבה ולמידה הדדיים.

אם תעשי זאת, בן זוגך יצטרף וילך אחרייך באופן טבעי, כך שהמפתח נמצא בידייך. חשוב שתזכרי שרק את יכולה לנקוט את הפעולה החיונית הבאה שתביא לשינוי משמעותי בחייך. שני את מערכת היחסים שלך ע”י שינוי עצמי – ככל שתהיי יותר אוהבת ומקבלת כלפי עצמך, ככל שתעריכי ותאפשרי לעצמך לקבל את הדברים הטובים שבחייך, למשוך יותר אהבה לחייך, כך יהיה לבן זוגך קל יותר לתת לך .

כל הידע אותו אני חולקת נוצר מתוך ניסיוני ותסכוליי, הרבה פעמים למדתי בדרך הקשה, לאחר ריבים ומשברים מתמשכים בזוגיות, עד שהבנתי את תהליך הגברת המודעות והאהבה העצמיים שלימדו אותי להתענג על רגעי השלמות שתמיד נמצאים שם, להעריך כל נקודה טובה בזוגיות, לדעת מה לבקש, איך ובמה להתמקד. אני מאמינה גדולה בעוצמתה הגבוהה של האישה לייצר בביתה אהבה ותקשורת טובים. כל אחת רוצה זוגיות טובה – השאלה מה את מוכנה לעשות בעבורה?

אני מזמינה אותך להירשם למדריך המלא שיצרתי ומטרתו שדרוג הזוגיות שלך, הוא מכיל כלים שיעזרו לך להתחבר לעצמך וליצור הרמוניה פנימית וזוגית. מאחלת לך הרבה אהבה פנימית, חניתה צרפתי – אדוות האהבה. 

לפרטים נוספים לחצי כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר