כיצד אפשר לפתור בעצמך בעיות הנקיון ותחזוקה בבית ולחסוך אנשי מקצוע?

יש עובש בבית? רוצים לעשות פוליש לרצפה? יש סתימה רצינית בכיור? לא תמיד צריך להזמין אנשי מקצוע. אפשר לעשות בעצמנו מספר פעולות שיחסכו לנו מאות שקלים על שירותי אנשי מקצוע. ניסים מעוז, בעליה של חברת “מעוז פתרונות לבית ולגן” המתמחה במוצרים לניקיון ותחזוקת הבית, מספק לנו טיפים ועצות כיצד ניתן לחסוך כסף ומה שחשוב לא פחות לצמצם למינימום את התלות באנשי מקצוע במיוחד בהכנות לפסח. הנה מספר דוגמאות:

איך אפשר להתמודד עם הופעה של עובש?

עובש, בעיה אסתטית ובריאותית, מופיע ברחבי הבית באזורים עם אחוזי לחות  גבוהים קרי חדר המקלחת, חדר האמבטיה. על מנת להימנע צריך להקפיד על כמה עקרונות שיכולים להפחית את הסיכוי ואף למנוע את הופעת העובש. שמרו כמה שיותר על אוורור החלל המועד לפורענות, פתחו חלון לאחר שימוש במקלחת. את המגבות לכביסה שימו בחדר אחר ובמידה והמגבות רטובות מאוד לאחר השימוש חשוב לתלות אותן לייבוש ובנוסף, ייבשו היטב את הרצפה לאחר המקלחת. והיה והעובש הופיע, ניתן להסירו בקלות על ידי מוצר ייחודי להסרת עובש מבית HG, ספריי אשר פועל ביעילות ובמהירות. כדאי לא להתמהמה עם הסרת העובש שכן, מלבד העובדה שזה אינו מראה אסתטי, העובש עלול להזיק לבריאות.

מנקה ומסיר טחב

ומה לגביי סתימה בכיור המטבח?

בכיור המטבח מומלץ מאוד שתהיה רשת לכיור המונעת מעצמים שונים ושאריות מזון להיכנס לצנרת. כאשר יש סתימה בכיור היא לרוב נובעת משאריות מזון שנדבקו לדפנות הצנרת וחוסמות את המעבר למים. להזמין איש מקצוע לפתיחת הסתימה יעלה בין 250 ₪ ל-350 ₪ אך לחברת HG  יש מוצר הפותח את הסתימות בכיור ללא מאמץ כלל, שופכים לתוך הכיור את החומר (לפני שהולכים לישון בכדי שהחומר יעבוד בלילה) ובבוקר? אין סתימה. מה שמיוחד במוצר הזה מלבד העובדה שחוסך לנו כ-250 ₪, הוא שמדובר במוצר ירוק המבוסס על אנזימים אשר אוכלים את שאריות המזון וכך נפתחת הסתימה.

פותח סתימות

האם אפשר לחסוך אנשי מקצוע בניקיון הבית לאחר שיפוצים?

במידה ועשיתם שיפוצים בבית לקראת הפסח, כשהשיפוץ נגמר, המלאכה לא נגמרה. לאחר השיפוץ בדרך כלל נשארות שאריות מלט “עקשניות”. אל תמהרו לשכור את שירותיה של חברת הניקיון. ישנם מוצרים רבים אשר עשויים לפתור את הבעיה ללא מאמץ רב. למשל לחברת HG  יש מוצר יעיל מאוד לטיפול בשאריות הללו “מסיר שאריות מלט ובטון” פועלים לפי ההוראו,. באמצעות פעולה פשוטה של המסת החומר בדלי מים, שפשוף בעזרת מטאטא וניקוי עם סמרטוט נקי אפשר להסיר ולהעלים שאריות מלט וטיט מאריחי קרמיקה ואבן טבעית לא סידית (צפחה, גרניט וחלמיש). וכך, תיקון הבעיה עולה עשרות שקלים במקום מאות שקלים.

מסיר שאריות מלבט ובטון

מה לגביי פוליש של הרצפה? יש אנשים שכל כמה שנים מזמינים חברה שתחזיר את הברק למרצפות, אפשר לחסוך זאת ולעשות בעצמנו?

היום כבר יש מוצרים שיכולים לסייע להחזיר את הברק למרצפות ללא איש מקצוע, ראשית צריך להסיר את השכבה העליונה של המרצפות, השכבה שספגה את הלכלוך- יש לכך מוצר המקרצף רצפות ומסיר פוליש כמובן זה צריך להיות חומר חזק ואיכותי. מומלץ כל שנה להסיר את השכבה העליונה על ידי מסיר הפוליש בכדי לשמור על צבע המרצפות הרצוי. לאחר מכן הסרת הפוליש הישן, השכבה העליונה, משתמשים במוצר אשר מעניק ציפוי פוליש למרצפות, הציפוי מגן מפני כתמים חומציים, לכלוך ושריטות באמצעות חומר פולימרי נוזלי שיוצר שכבת הגנה מבריקה ודקיקה ומחזיר את הרעננות לשיש ובנוסף, מונע החלקה. את המוצרים הללו ניתן להשיג בחנויות עשה זאת בעצמך וברשתות המובחרות של מוצרים לבית. לחברת HG  יש את סדרת המוצרים שייתנו מענה לשני השלבים שציינו על מנת לחדש את הפוליש של הריצוף.

42032

ניתן למצוא בחנויות הבאות דרך האתר של “מעוז”.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר