השירות שלנו – לוטן תדמיות

בניית אסטרטגיהיש לנו חוק אחד חשוב: האסטרטגיה חייבת להיות יצירתית וייחודית כדי לבדל את הלקוחות שלנו על פני המתחרים. זהו תחילתו וליבו של תהליך יחסי הציבור. כאן אנו מחליטים לאן פנינו מועדות, ומה הכלים שנצטרך כדי להגיע אל היעדים שהצבנו יחד עם הלקוח. 

יצירת PR ממוקד קהל מטרה – הכל מתחיל ומסתיים בקשרים! וזוהי המומחיות שלנו. אנו יוצרים שיתופי פעולה ללקוחות אשר מתבססים על הקשרים שלנו ועל הידע הנרחב שיש לנו בשיווק.

יצירת קשרי מדיה – יש לנו רשת קשרי מדיה מסועפת ונרחבת  ואנו משתמשים בה לטובת לקוחותינו, על מנת להגיע ליעדים שהצבנו..

פתירת משברים – יש ביידנו טכנולוגיה ייחודית לפתירת משברים והעצמת הלקוח במהלך היציאה מהמשבר.

עסקים קטנים – יש ביידנו כלים יחודיים שמאפשרים לבעלי עסקים קטנים את האפשרות לקדם את עצמם ולהנות מיחסי ציבור בתקציב נמוך. כי עסקים גדולים מתחילים בקטן.

יעוץ שיווקי/אסטרטגי – יחסי ציבור הם חלק בלתי נפרד מאסטרטגיה שיווקית של החברה. אנחנו בשונה מרוב משרדי היח”צ, לא מתמקדים אך ורק ביחסי ציבור הקלאסיים אלא בונים אסטרטגייה שיווקית כוללת לחברה.

דרך הפעולה שלנו – הוותק, המקצוענות ודרישת הלקוחות הביאו אותנו ללקיחת אחריות מלאה על צרכי הלקוח, בנינו רשת ענפה של ספקים מכל קשת תחומי השיווק שיודעים לעבוד אתנו ולהעניק לנו את סל השירותים המלא ובאיכות טופ, בין השירותים שאנו מספקים: צילום, תוכן וידאו, ניו מדיה, הפקת אירועים, מיתוג ובקיצור כל מה שצריך כדי להביא את הלקוחות לפריחה.

היום אין שלב טרום – שיווקי בסיסי ללא יחסי ציבור, ואין יחסי ציבור ראויים, ללא תפיסה מקפת של המוצר. חברת יחסי ציבור מעודכנת מובילה את המסר ובונה את התוכן באמצעות מחקר והתוויית אסטרטגיה יצירתית במיוחד. כל אלו בלי לרכוש מדיה, אינצ’ים או זמן אויר בכסף רב. כאשר הלקוח מגיע אל לוטן תדמיות, הוא מקבל קשת של שירותים שלמה הכוללת אסטרטגיה שיווקית, תדמיתית ותקשורתית וכמובן את יישומן.

שוק התקשורת והפרסום נמצא בתחרות קשה על תשומת ליבו של הצרכן ההמום, ולכן הדבר החשוב ביותר בתחום הוא ללא ספק הקריאייטיב – הרעיונאי היצירתי אשר הוגה ממוחו הקודח את הקמפיין הבא.

משרד יחסי צבור מוביל, הוא זה שהשכיל למזג לתוכו את טובי הקריאייטיב, מתחומי היצירה השונים. יוצרים מתחומים שונים הם אנשי הקריאייטיב המעולים מכולםאיך עושים זאת? מציעים ללקוח “ארוחה” שלמה, הכוללת את כל המנות. החל מבניית אסטרטגיה שיווקית, תדמיתית ותקשורתית, וכלה ביישומה. אנחנו מתחילים במחקר, ממשיכים לאסטרטגיה, ומפה לקריאייטיב אשר יוצר את הרעיונות המבריקים לקראת היציאה אל השוק. אירועים, כתבות, אתר אינטרנט, שיתופי פעולה אסטרטגיים בין חברות ואחריות חברתית.

אנו נשמח לקבל פניות מלקוחות שמעוניינים בשירותי יחסי ציבור, בתוכן שיווקי במגזינים השונים, מלקוחות המעוניינים ללמוד כיצד ליחצ”ן את העסק שלהם ופניות לשיתופי פעולה.

ניתן לפנות לטלפון: 03-5667474

או להשאיר פרטים בטופס הבא וניצור עמכם קשר בהקדם:

 

[[ טופס מוטמע-9801]]
 

חזרה לחדשות ועדכונים