לרקדניות מעל גיל 20 הכניסה אסורה ! / LifeDance

קולקציית בגדי הריקוד של LifeDance נשענת על קונספט עיצובי מקורי וייחודי בישראל, ומיועדת לאותן נשים שאינן מסוגלות או רוצות להיכנס לתוך בגדי ריקוד של ילדות ונערות, ועבורן לא היה קיים עד היום בגד נוח לריקוד ההולם את גזרתן ומבנה גופן. הבגדים עוצבו ונתפרו מתוך תשומת לב ומחשבה רבה על נוחות ונשיות, ומתוך התאמה מלאה למבנה גופן של נשים שאינן רקדניות מקצועיות.

שקופית3

בואו נודה על האמת – אין בגדי ריקוד לנשים! לילדות ולנערות כן, אבל לא לנשים. קולקציית בגדי הריקוד החדשה של LifeDance, נולדה מתוך צורך חזק שעלה מהשטח, לאפשר גם לנשים רגילות שכבר מזמן לא נראות כמו בלרינות, להיכנס בתוך בגדי ריקוד שיחמיאו לגזרתן ולמבנה גופן.

“העיצוב של בגדי LifeDance נועד לתת לנו תחושה אמיתית וכנה של הנאה מהמראה שלנו כרקדניות, כי כשאנו מרגישות טוב יותר מבפנים, אנו אוהבות את ההשתקפות שלנו במראה”, אומרת שירה רובינס, מפתחת הקולקציה החדשה. “עבודת העיצוב הפיזי, בד בבד עם עבודה רגשית ומנטלית, כאשר אנו לבושות בבגדי ריקוד מקצועיים, יוצרת שילוב מושלם והרמוני לעיצוב הגוף ולנוכחות שלנו בעולם”.

שקופית1

בקולקציה הייחודית המיוצרת כולה בישראל ומבדי ליקרה איכותיים, תוכלו למצוא דגמים חדשים וססגוניים המשלבים נוחות, סטייל ויופי לכל אישה. הבגדים עוצבו מתוך מחשבה רבה על גוף האישה המשתנה, והם מותאמים למבני גוף שונים, במבחר מידות. הבגדים עשויים מבדי ריקוד בעלי מגוון צבעים וסגנונות, המחמיאים לטווח רחב ומשתנה של משקלים ומבני גוף, כולל לנשים בעלות משקל עודף, ומאפשרים לכל אחת להרגיש 100% נשית ו- 100% רקדנית.

הדגמים מגיעים ב-13 צבעים, בגדלי סמול, מדיום ולארג’, וכוללים גופיות טיפה, חולצות עטלף, טוקסידו, גופיות ספגטי, גופיות אלכסון, טוניקות, גוזיות ריקוד, שמלות קשירה, שמלות סילואט, טייץ שלושת רבעי וטייץ ארוך עם חצאית.

ומסכמת שירה רובינס: “כל בגדי הקולקציה עוצבו ונתפרו עם המון תשומת לב ואהבה, ומתוך מחשבה רבה על נוחות, נשיות ומבנה גוף, כדי שכל אישה תוכל לבחור את בגד הריקוד המשקף ביותר את פנימיותה, עוצמתה ונשיותה”

שקופית2

LifeDance  היא שיטה ייחודית שפותחה על ידי שירה רובינס,  המחברת בין ריקוד ל- Fitness, ומיושמת על ידי 40 זכייניות ב-70 סניפים ברחבי הארץ. השיטה משלבת מגוון רחב של סגנונות ריקוד מכל רחבי העולם, ללא צורך בניסיון או בידע מוקדם, כמסע של ריקוד סוחף ואנרגטי שכולו הנאה, שחרור, שמחה ונשיות, מתוך חיבור עמוק לגוף, לרגש ולמודעות.

פריטים : החל מגופיות ב 55 ש”ח – 160 ש”ח שמלות

פרטי האתר – http://www.lifedance.co.il/

לקטלוג קולקציית LifeDance

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר