עונות השנה ויחסי ציבור

מאת: יעל לוטן, בעלים חברת לוטן תדמיות

“אביב הגיע פסח בא” זה לא רק הפסח שבא,
ריח האביב כבר מורגש באוויר ושוב מתחיל מחזור החיים של הטבע, של עונות השנה.
במעגל ארבעת העונות האביב נחשב לראשון, למוביל, במסגרתו מתחילים מחדש.

כמו בחיים גם בעסקים מאפיינת תקופת האביב תקופה של חידוש, רענון וצמיחה. נראה שלכולנו מתאים להתעורר מ”שנת הדוב” ולהעביר להילוך גבוה.

לאביב 2015 משמעות הרבה יותר גדולה מאביב של שנה רגילה. הבחירות מאחורינו, העם בחר את נבחריו. מבלי להיכנס לתחושות ולרגשות של תוצאות הבחירות, דווקא לכל אלה והם רבים, החוששים שאנו בפתחה של תקופה קשה למשק, תקופה של חשש כבד לנפילת עסקים, לכל אלה אנו אומרים באביב הזה בואו נוציא את הלימונדה מהלימון, באו נצא לאביב חדש בעסקים.
יתרה מכך, בואו ניקח אנחנו את האחריות לעסקים שלנו, לא נשב ונחכה למושיע חיצוני, למשק שיתאושש, למזל, לטיימינג. פשוט נקום, נמשיך ונעשה מעשה. אם אין אני לי מי לי.

מהיבט של יחסי ציבור זו תקופה מצוינת לבניית מסרים חדשים ורעננים. ניתן וצריך לנצל את תחילתה של התקופה הזו ולמנף את הפעילות העסקית תוך, פעילות המחויבת בחשיפה המותאמת בדיוק לשלבי הצמיחה בעסק ובכך היא תהווה מכפיל כוח אמיתי.
האביב מהווה הזדמנות מצוינת לאירועים תדמיתיים, להשקות של מוצרים חדשים, פעילויות חדשות או משודרגות ובעיקר לחידוש בתקשורת! והכל במטרה לקדם את המוצר והעסק.

כל עסק יכול לצאת במוצרים חדשים המאפיינים תקופה. מסעדה תצא בתפריט חדש, חברה כלכלית תוכל לצאת עם פרויקט חדש המתאים לעונה , אמן יכול לתכנן תערוכה לפתחה של תקופה זו ואין ספור רעיונות יכולים לתת את התשובה לחיבור בין תקופה, ללקוח , ליחסי הציבור. כאשר עבודת יחסי הציבור מסונכרנת היטב לכל הגורמים, ללקוחות, למדיה, לגורמים הנוספים הפועלים בשטח, ההצלחה מובטחת ופריחתם של כולם גם כן. 

חזרה לחדשות ועדכונים