קוסמטיקה

חברת הקוסמטיקה הצרפתית DLG חוסכת ללקוח את פערי התיווך

חברת Direct Life Global) DLG) הינה חברת קוסמטיקה בשיווק ישיר אשר נוסדה באפריל 2013 ושמה לעצמה למטרה להביא את כלל מוצרי החברה ישירות אל הצרכנים ללא פערי תיווך של חברות השיווק הגדולות. כל מוצרי החברה מפותחים ממגוון חומרי טיפוח והזנה ייחודיים ומיוצרים בלעדית על ידי מעבדות שוורץ שבצרפת. המוצרים עוברים בדיקה קפדנית של רופאים מומחים וטקסולוגים.

הידע הייחודי של החברה אודות מנגנוני ההגנה מפני ההזדקנות המוקדמת של התאים, מאפשר פיתוח טיפולי אנטי אייג’ינג יעילים המבוססים, על הבנה עמוקה של פיזיולוגיית העור. חלק מרכזי של מחקר מומחי החברה מתמקד בזיהוי רכיבים אלרגניים ומרכיבים הגורמים לתופעות לוואי מזיקות, במטרה לנטרל אותם ולהוציאם מן הנוסחות המיוצרות. החברה לא משתמשת בהנדסה גנטית, ברכיבים מן החי או בניסויים על בעלי חיים.

כל מוצרי החברה מבוססים על קבוצת חומרים טבעיים שיעילותם מוכחת כבר עשרות שנים, ביניהם:

פוקוידן – חומר טבעי ופעיל המופק מאצה החומה הגדלה ליד חופי האי איקונאווה ביפן. לחוקרים הסתבר שהפוקוידן הינו הסיבה העיקרית לכך שלתושבי האי חיים ארוכים ובריאים יותר מיתר תושבי כדור הארץ. הפוקוידן התגלה כנוגד חמצון רב עוצמה המגן על התאים נגד רדיקלים חופשיים ובכך מאריך את חיי התאים ושומר עליהם צעירים ובריאים. הפוקוידן ידוע גם כגורם המסייע להתחדשות רקמות עור ותורם להתפתחותם של תאים חדשים.

 

 

צמח הגוארנה – הצמח גדל ביערות הגשם של האמזונס. פרי הגווארנה ידוע כמקור רב עוצמה של מקרו קפאין טבעי המעודד את חילוף החומרים של התאים ומפעיל מיקרו-סירקולציה של הדם, מעודד חיות וגורם לליחוח של העור.

 

 

שרף עץ שיטה מסנגל – המכונה גם גומי ערבי, הוא סוג של שרף המופרש מקליפת עץ השיטה הצומח באפריקה. זהו עץ שיטה נשיר וקטן שמוצאו באזורים מדבריים למחצה באפריקה שמדרום למדבר הסהרה. שרף עץ השיטה מסנגל הוא פולימר טבעי העשיר ב פוליסכרידים (רב סוכריים) ובגליקופרוטאינים (תרכובת  חלבון ופחמימה) טבעיים ומהווה מרכיב טבעי לאפקט המתיחה וה”גיהוץ” של עור הפנים. שרף הצמח ידוע בתרבות העתיקה בסגולותיו לסילוק מהיר וכן למניעה של קמטים וכתמי גיל בעור הפנים. אפקט השרף נמשך גם זמן רב לאחר השימוש במסכה.

 

 

ג’ל צמח האלוורה – הג’ל המופק מעלי צמח האלוורה עשיר ברכיבים שהסינרגיה ביניהם מסבירה את סגולות האנטי אייג’ינג היחודייות של הצמח. ג’ל האלוורה הטבעי מכיל פוליסכרידים המתגברים הגנה טבעית והידרציה של העור. השילוב בין הרכיבים הטבעיים בצמח האלוורה הפכו אותו למבוקש ביותר בתחום הקוסמטיקה וליעיל במיוחד לעור בוגר ויבש הסובל מכתמי גיל. לג’ל האלוורה סגולות מרפאות רבות עוצמה גם מבחוץ וגם מבפנים.

 

אקווה קסיל – הינו אחד המרכיבים החדשניים הנמצאים במוצר החברה ותפקידו לשמור על מאגר המים בעור ולהביא לשיפור הלחות בעור. מדובר בקבוצה של פוליסכרידים ממקור צמחי (תירס). הפוליסכרידים מושכים אליהם מים מעומק הגוף וכתוצאה מכך מעלים את כמות המים באפידרמיס, בדרמיס (הרקמה הפנימים של העור) ואת רמת הסרמידים בעור. סרמידים הינם שומנים המהווים חלק ממעטפת התאים בחלק העליון של העור. מעטפת תאים זו חשובה למניעת איבוד מים.

 

מעבדות שוורץ היא חברה צרפתית עם רקע וניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום טיפוח העור, עם מגוון של עשרות מוצרים הנמכרים כמותגי על של החברות המובילות. החברה אוחזת באישורים המתאימים לכלל מוצריה בכל השוק האירופאי המאוחד (EU) ובמדינות רבות נוספות בעולם. ב-DLG מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להפיץ את מוצריה הינה באמצעות נשים שהשתמשו במוצר, אהבו אותו וסיפרו לחברותיהם על החוויות האישיות שלהן בעקבות השימוש במוצר, מה ששום פרסומת או מקדמת מכירות רגילה בפארמים לא מסוגלת לעשות. השיווק הישיר מאפשר לחברה לחסוך את כל פערי התיווך הקיימים בתעשיית הקוסמטיקה עד לכ-90% מהמחיר לצרכן, וכך למכור את המוצר במחיר הגון ולאפשר רווח נפלא לאלו המעוניינים לשווק בעצמם את המוצר.

 לפרטים נוספים לחץ כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר