שיטת טיפול חדשנית ומהפכנית של HELGA REKANATY

המסת שומן בשיטת הזרקה תת עורית – הפתרון לסנטר כפול ולעודפי שומן בפנים

הכירו את שיטת ההזרקה התת עורית, המותחת את הפנים וממיסה את השומנים בו זמנית. הטיפולים מבוססים על סדרת שלושת הפעולות המשלימות זו את זו, עד להשגת המראה המבוקש: המסה, מיצוק וקיבוע. בשלב הראשון, ממיסים את השומנים (לא מקפיאים!) בעזרת הזרקת החומרים הממיסים, לאחר מכן ממצקים את העור, ולבסוף מקבעים על ידי מתיחה באמצעות החדרת חומרים נוספים. שיטה פורצת דרך המבוססת על חומרים ממקור טבעי, הנרקחים בבתי מרקחת עפ”י מרשם רופא, מתבססים על נוסחה מדעית, ומובילים לתוצאות מרתקות, המדהימות את המטופלים והרופאים כאחד.

בשנים  האחרונות זיהתה הרפואה האסתטית העולמית את הפוטנציאל שבשימוש בחומרי ההמסה לטיפולים בהזרקות תת עוריות לאזורים הקטנים, והחלה להניע את המהלך הטיפולי המהפכני, המושק בישראל ע”י המכון לאסתטיקה תרפויטית – HELGA REKANATY. גם כאן כמו בהרבה טיפולים אחרים, הגישה ההוליסטית מנצחת ומחוללת פלאים, וכבר אחרי סדרה אחת של 8-5 טיפולים ניתן להבחין בתוצאות חסרות תקדים, בהן השומנים העקשנים נכנעים ומתרככים. שיטת המסת השומן בהזרקה תת עורית מאפשרת להיפרד מכל “המיותרים”: קפל החיוך הצמוד לאף היוצר מראה “בולדוג”, שקיות השומן הלא אסתטיות מתחת לעיניים, הסנטר הכפול המבגר בכמה שנים, והצוואר השמנמן וחסר החן. בשיטת ההזרקה התת עורית להמסת שומנים, נעשה שימוש בחומרים מובחרים ובטוחים, הנשענים על ידע מחקרי וניסיון מצטבר במרכזי אסתטיקה ורפואה עולמיים.

“בניגוד למגוון טיפולי הפנים הקוסמטיים, או לרפואה הפלסטית המותחת ומרימה את הפנים באמצעות הזרקות, באה שיטת ההמסה התת עורית, כדי למתוח את הפנים ולהמיס את השומנים בו זמנית”, מסבירה הלגה רקנטי, בעלת המכון לאסתטיקה תרפויטית – HELGA REKANATY. “לשמחתנו, גם במקום בו לא מצליחים לסייע הרפואה הפלסטית, הקוסמטיקה, הדיאטה והספורט, באה שיטת הרפואה האסתטית המהפכנית ומביאה את הפתרונות”. שיטת ההזרקה התת עורית להמסת שומנים אינה כרוכה בתופעות לוואי משמעותיות, מלבד מעט אודם, נפיחות וצריבה החולפים במהרה. התוצאות מהירות ונשמרות לאורך זמן. כל עוד מקפידים לתחזק, ממשיכים בשתיית מים ולא מעלים במשקל – אפשר להגיד ביי ביי למצבורי השומן…. מדובר בהזרקה תת עורית ידידותית ולא מכאיבה, המתבצעת על ידי רופא במכון, כאשר המטופלת מגיעה לטיפול פנים רגיל ללא צורך בשום הכנה מוקדמת. טיפול חדשני המצמצם את מוקדי השומן שהתנחלו ברקמה התת עורית, ומסלק את העצבות, העייפות והמראה המבוגר.

הפתרון הכפול לסנטר כפול

אחד ההישגים המשמעותיים של טיפולי המסת השומן, מתבטא בהתמודדות היעילה עם תופעת הסנטר הכפול. סנטר כפול נוצר מתאי שומן תת-עוריים בחלקו העליון של הצוואר. אצל חלק מהלקוחות מדובר בהליך גנטי שלא ניתן להימנע ממנו, גם כאשר הם עוברים תהליך משמעותי של ירידה במשקל והפחתת קילוגרמים רבים ממשקלם הכללי. הירידה במשקל תתבטא במיקומים שונים בגוף, אך הסנטר הכפול יוותר בעינו.

אז מה עושים? ראשית יש לאבחן האם הבעיה הינה שומן עודף או רק נפילת עור, והאם נלווה לכך גם מראה ״בולדוג״ (רפיון בצדי לסת) . לאחר מכן יוחלט האם להסתפק בסדרת טיפולים סטנדרטיים, או לשלבם עם המסת שומן בסנטר ובצדי הלחי. נקודת ההצלחה תלויה באבחון נכון. השיטה הייחודית מטפלת בבעיה זו ללא צורך בניתוח או בטיפול פולשני אחר. התהליך מתבצע באמצעות סידרת טיפולים הממיסים את השומן התת עורי באזור הצוואר, הסנטר וקו הלסת, מסדרים את השומן מחדש וממצקים את העור. במהלך הטיפול, הרופא מזריק חומר ממיס שומן לתוך שכבת השומן. ההמסה אורכת כ-15 דק, ולאחריה מתבצע טיפול בגלי רדיו, המחטב את נראות הצוואר והלחיים ללא כל כאב. המסת הסנטר הכפול נעשית בהזרקה לשכבת השומן בצוואר. ההזרקה מתבצעת באמצעות זריקה תת עורית המכילה חומצה מיוחדת . חומר זה מפרק את תאי השומן בלבד, ואינו פוגע בתאים הנוספים הממוקמים בסביבה זו. הזריקות מופנות באופן ממוקד לריכוזי שומן קטנים הממוקמים באזורים מגוונים בפנים ובגוף. בתום תהליך ההזרקה, נראים במקום תאי דם לבנים מקרופאגים, שתפקידם לבלוע את הפסולת שנוצרה ולהמיס את השומן. יש לחזור על פעולה זו כל 3-8 שבועות (תלוי בסוג החומר שהוזרק).

ההזרקות עלולות לגרום לתופעות רגעיות כמו נפיחות, התקשות של העור, שטפי דם, כאבי אדמומיות ועוד. תופעות אלה נעלמות תוך 8-15 ימים, ולאחר כ- 6 חודשים רואים שיפור משמעותי ביותר בנראות הסנטר. הטיפול אינו מותיר צלקות. זוהי השיטה היחידה הנותנת מענה לבעיות הסנטר הכפול וצדי לחיים מלאים. הפעולה המשולבת – ההמסה המתבצעת עי רופא + גלי הרדיו, מביאה להרס הדופן של התאים השומניים הקיימים בעור, ולנטרולם של הכולסטרול וחומצות השומן שנהרסו. השומן המומס מתפנה בקלות, ובמקביל, החום הנפלט על ידי גלי הרדיו  נקלט בסיבי הקולגן, מכווץ וממצק את העור. הגלים מאטים את הזדקנות העור, מטפלים בעור הרפוי, ומעוררים את הפיברובלסטים ליצר קולגן שכה נחוץ לעור. הרפיון והסנטר הכפול מתחילים להעלם תוך 3-8 שבועות לאחר הטיפול, ותוצאה טובה יותר נראית לאחר כ– 4 חודשים מיום סיום סדרת הטיפולים המשולבים.

*הלגה רקנטי היא מפתחת שיטת שלושת השלבים של Helga (טיפול, שינוי, שימור) המבוססת על מטרות ותוצאות מדויקות, ועל טיפול כולל בשורש הבעיה מעבר לטיפול בתופעות הלוואי והסימפטומים. השיטה שפיתחה משלבת בין עבודה פנימית (תפריטים לתזונה נכונה, תוספי מזון ושינוי באורח החיים) לבין עבודה חיצונית (תכשירים ייעודיים, קרמים ומכשור מתקדם), היוצרים מעטפת טיפול כוללת והוליסטית, בעלת השפעה משמעותית וארוכת טווח על מצב העור.

http://helga.co.il

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר