תמיד יש סיבה למסיבה

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

מאת: יעל לוטן, בעלים חברת לוטן תדמיות

לכל אדם או חברה אשר יש להם רעיון או מוצר שהם רוצים לקדם,
יש צורך באירוע תדמיתי.

אירוע תדמית הוא אירוע יצירתי המפגיש קהל מטרה מסוים סביב נושא המקדם את מטרותיו התדמיתיות והשיווקיות של הלקוח. כל אירוע נבנה סביב קונספט ומכיל תוכן בהתאם למטרות הלקוח.

 

אירועים הם כלי חשוב בעבודת איש יחסי הציבור. האירוע הוא מרכיב חשוב בבניית מוניטין, תדמית, מיצוב ומיתוג.
ייזום אירועים הינו חלק בלתי נפרד מתכנית העבודה ומההערכות התדמיתית של ארגון.
כאשר אנו רוצים להפיק אירוע יש להתייחס למספר פרמטרים על מנת להפיק ממנו מקסימום הצלחה.

מטרות – הגדרת מטרות היא השלב הראשון בבניית אירוע. לכל אירוע יש את המטרות שלו כמו: מיתוג, מיצוב, ביסוס קשרי מדיה, הגברת מודעות, מכירות, יצירת קווי תקשורת חדשים וכמובן חשיפה.

קהל היעד – כל אירוע נושא אופי שונה, פונה לקהל שונה ובעל מטרות שונות, המטרות מגוונות ונגזרות מן האסטרטגיה התדמיתית של הארגון. לפני כל אירוע יש להגדיר את קהל היעד. קהל היעד של אירוע הוא: מדיה, לקוחות, לקוחות פוטנציאלים, סלבס, ספקים, מפיצים, מובילי דעה ועובדי הארגון.

קריאייטיב – הצלחת האירוע תלויה במידה רבה ברעיונות הקריאייטיביים, יצירתיים העומדים בבסיסו.
רעיון קריאייטיבי יכול להיות הפתעה לאורחים או חלק מהקונספט (רעיון מרכזי של האירוע), אך תמיד הוא שמקפיץ את האירוע מדרגה אחת למעלה. הקריאייטיב אחראי על הקונספט, התכנים היצירתיים של האירוע, והמוזמנים מובילי הדעה.
במידה ויש מוביל דעה חשוב במיוחד כגון ראש הממשלה, תאריך האירוע יקבע בהתאם ללוח הזמנים שלו.

הזמנות – ההזמנה גם היא חלק מהתדמית ויחסי הציבור של כל אירוע. בכל הזמנה יש לשים לב לעיצוב ההזמנה ולנוסח ההזמנה ולבדוק שהן תואמות את התדמית הרצויה ואת ערכי המותג.

מטרתם העיקרית של אירועים היא חשיפה חיובית מול קהלי המטרה הן העסקיים והן התקשורתיים וזהו יתרון נוסף של אירוע שהוא מאגדת כל קהל המטרה תחת קורת גג אחת ומאפשר חשיפה ממוקדת ומקסימאלית.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row]

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר