תערוכת ציורים

אווזים, נמרים ומחשבות
תערוכתה של המאיירת לירון כהן פתוחה החודש ב’סיפור פשוט’ שבנווה צדק, תל אביב ומאפשרת הצצה מדומה לתוך דמיונם הפלאי של ילדים המבקרים בעולם הספרים

 

איורה של לירון כהן בספר “שירי הילדים היפים” מאת לאה גולדברג לשיר: “בארץ סין”

הפרשנות ששפת האיור נותנת למילה היא רבת שכבות, מאפשרת הסתכלות חדשה על הסיטואציה המתוארת בטקסט ועל הדמויות והתהליכים שהם עוברים במהלך הסיפור. במהלך חודש דצמבר תתקיים תערוכת איורים מאת לירון כהן, מאיירת ומעצבת, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית באקדמיה לאמנות ועיצוב בבצלאל. לירון השתתפה בתערוכות קבוצתיות בלה-קולטור, קזינו סאן-רמו ופרינט 2, איוריה מופיעים במגזין עיניים לילדים, מגזין אף, אסופה – עיצוב ערך מוסף ועוד.

 

 

איוריה מכילים ייצוג מלא דמיון ותיאורים לסיפורי ילדים, בדומה לאיורים המצחיקים של אדוארד ליר ותופסים באופן מלא קסם, נמרים המטיילים ביער, אווזים המעופפים בשמיים, מסעות עירוניים והרפתקאות שבדמיון. בתערוכה יוצגו איורים מספרי ילדים (לאה גולדברג), מחשבות מצוירות ומחוזות דמיוניים בצבע.

 

 

סיפור פשוט הינו מקום של תוכן תרבותי, המתייחס לספר כאמצעי להעברת תכנים עמוקים ורחבים. כפועל יוצא מכך, בחנות מגוון רחב מאוד של ספרים מכל התחומים, השפות והעולמות, כך שכל אוהב ספר יכול למצוא בה את מקומו המיוחד לו ולהרחיב את חיבורו של עולם הדמיון עם עולם המציאות. בסיפור פשוט תפגשו צוות עובדות מקצועי ומוביל בתחומי הספרות, אומנות ותרבות.  

חנות סיפור פשוט בתל אביב: רחוב שבזי 36, נווה צדק | בלוג סיפור פשוט |  אתרה של לירון כהן

תאריכי התערוכה: 10/12-31/12/13  | שעות פעילות: ימים א’-ה’, 20:00-10:00 ויום ו’, 16:00-9:30

חזרה לחדשות ועדכונים