לימודי אמנות

סדנת דבורקיס לאמנות
בסטודיו של האמן והד”ר לאמנות מייק דבורקיס, מועברים סדנאות וקורסים בקבוצות קטנות לתלמידים בכל הגילאים, המבקשים להתמקד ברישום, הדפס וציור בטכניקות מגוונות. על לימודי אמנות עם יחס אישי

מייק דבורקיס הוא אמן פעיל, אשר הציג תערוכות רבות במוזיאונים וגלריות בארץ ובחו”ל ומורה לאמנות בעל תואר דוקטור מאוניברסיטת ניו יורק (NYU 1984). דבורקיס לימד כבר אלפי תלמידים, במשך למעלה מיותר 30 שנות הוראת אמנות, בין היתר בבצלאל, המדרשה לאמנות ומכללת הדסה ושימש גם כראש המגמה לאמנות בתיכון אלון ברמת השרון. עבודתו רבת השנים זיכתה אותו לאחרונה גם בפרס איש חינוך מצטיין, מטעם משרד החינוך.

אך דברוקיס אינו מלמד רק במוסדות לאמנות, אלא גם בסטודיו הפרטי שלו, סטודיו דבורקיס, אותו מיקם ברמת השרון עוד בשנת 1984. בסטודיו מועברות סדנאות איכות למבוגרים ולנוער, ברישום, ציור והדפס ולמדו בו מיום הקמתו מאות תלמידים, שנהנו מלימוד בקבוצות קטנות, בלווי מוסיקה ובאווירה נעימה.

נסיונו העשיר באמנות ובהוראת אמנות, הוא זה המאפשר לדבורקיס לבנות יחסי אמון אישיים עם התלמידים בסדנא, החל מגילאי בית הספר היסודי ועד גיל הזהב. העבודה, הנעשית בקבוצות קטנות, מאפשרת לו להעניק תשומת לב אישית לכל תלמיד ולהתמקד ברמות עבודה שונות, ממתחילים, המגיעים לסדנא ללא ידע מוקדם ועד אמנים, המבקשים להתמקד ביצירתם ולפתח שפה אישית.

הסדנא מתאימה במיוחד גם לתלמידים המכינים עצמם לקראת לימודים אקדמיים, תוך מתן הנחייה להכנת תיק עבודות. במקום ניתן להתמחות גם בטכניקות מגוונות של רישום, ציור באקריליק וצבעי שמן, עבודה עם לכות ופיגמנטים, תחריט ועוד.


סטודיו דבורקיס, רחוב הגפן 118 רמת השרון.
טל: 035406917    0508829492
מייל: dvorkiss@netvision.net.il
לאתר האמן לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר