אומנות אונליין

חנות המוזיאון של אילנה גור מגיעה לאינטרנט

רכישות בחנויות מקוונות באינטרנט הפכה כבר מזמן לאופציה מועדפת על ידי רבים מאיתנו והתחזיות מראות כי המגמה רק תלך ותתחזק בשנים הבאות. סקר בנושא הרגלי קנייה באינטרנט שנערך על ידי מכון “מותגים”  לפני כשנה הראה כי ב-2012 30% מהנבדקים רכשו בתדירות כלשהי מוצרים באמצעות האינטרנט ומרביתם אף ביצעו יותר מרכישה אחת. בארה”ב לעומת זאת, הנתונים אף משמעותיים הרבה יותר, כאשר התחזיות צופות כי כמות הרוכשים באינטרנט תעלה מ-137 מיליון איש ב-2010 לכ-175 מיליון ב-2016. לאור נתונים אלו, החליטו גם במוזיאון אילנה גור להצטרף למהפכה הקמעונאית ולהציע את מוצרי חנות המוזיאון גם בחנות וירטואלית.

מוזיאון אילנה גור הוקם ב-1995 על ידי האומנית והאוצרת אילנה גור, במבנה היסטורי מרהיב ביופיו מהמאה ה-18, אשר שימש לפני כ- 280 שנה שימש כחאן היהודי הראשון לעולי רגל לארץ הקודש. המוזיאון שוחזר בקפידה על-פי קווי המתאר של הבניין המקורי, כך שלמבקר בו ניתנת הזדמנות לראות ולחוות אדריכלות יהודית אוטנטית, בנוסף לאוסף האמנות האקלקטי הכולל למעלה מ-600 עבודות של אמנים מהארץ ומהעולם.

לצד המוזאון נמצאת גם חנות המציעה מבחר מעיצוביה של האמנית אילנה גור וביניהם פסלים, רהיטים, יודאיקה, תאורה, תכשיטים וכלים שימושיים. כל הפריטים הינם פרי יצירתה של גור  כאמור ושליטתה המלאה של באבן הישראלית, בברונזה ובברזל הופכת את יצירותיה לנצחיות, בנוסף להיותן פונקציונאליות ואסתטיות כאחד. בחלק מהעבודות היא משלבת ברזל, עץ, כסף, זהב, עור, בד, זכוכית ופלסטיק שקוף – צירוף מרתק של חומרים רבי עוצמה עם חומרים עדינים ורכים. כעת, כאמור, מגיעה החנות גם למרחב הוירטואלי.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר