מופע מוזיקלי

בין ברודווי לשאנז-אליזה

קפה תיאטרון הקאמרי:

11.9.12

21.11.12

כבר שנים שהזמרת ג’ודי בכר מופיעה ברחבי העולם: לאס וגאס, פאריס, קאן הם רק .חלק מהיעדים אותם כבשה בשירתה

את החלום המוסיקלי החלה בכר לרקום כבר בהיותה נערה בת 12, אמה נהגה להשמיע לה תקליטים של לואי ארמסטרונג, אלה פיצג’ראלד, אופרות מגוונות, אריק איינשטיין, שלישיית גשר הירקון, אמנים שלימים השפיעו עליה עמוקות.

את דרכה  האמנותית היא החלה בלימודי פסנתר קלאסי אותם למדה במשך 9 שנים, בהמשך למדה מחול מודרני  וקלאסי, השתתפה בלהקת המחול “קול ודממה” בהנהלת משה אפרתי ורקדה  פלמנקו אצל סילביה דוראן ושירת “בל-קנטו” אצל פרופסור  דניאל אמריליו.

לימים היא הופיעה כזמרת תזמורת הג’ז של  פי. סי. אושרוביץ ובערבי  שירים לטינו-אמריקאיים עם הגיטריסט בלאדי אולייר ובמסגרות שונות שרה בפני ראשי המדינה והסגל הדיפלומטי בארץ, וראשי קהילות יהודיות בחו”ל.

במשך תקופה התגוררה בכר בפריז, הופיעה וספגה את הריחות והטעמים  של השונסון הצרפתי שהביאו אותה לשיכרון חושים אמנותי שהשפעותיו ניכרות גם היום במשירתה.

הסגנון המוסיקלי של בכר הוא אקלקטי ומורכב מג’אז, אופרה, שנסון, אותם היא שרה בחמש שפות: עברית, אנגלית, צרפתית, איטלקית וספרדית.

ב11.9.12 ו21.11.12 תופיע ג’ודי בקאמרי עם מופע הדגל שלה ” בין ברודווי לשאנז אליזה” , מופע  בו היא שרה את אהבותיה הגדולות: השנסונים של פיאף, איב מונטאן, להיטי ברודווי, רומנטיקה ספרדית ודרום אמרקאית, ג’אז קלסי וקורטוב של אופרה קלה.

בין השירים:, החיים בוורוד, המנון לאהבה,  עלי שלכת, בסה מה מוצ’ו , קברט ועוד…
המופע , אשר זכה להצלחה רבה בפסטיבל קלאסי קאמרי של התזמורת הקאמרית הישראלית, 

מתקיים למעלה מ4 שנים באופן קבוע בקפה תיאטרון הקאמרי ,בהיכלי המוסיקה ברחבי הארץ, ולפי הזמנה – והכרטיסים נחטפים!!!

קולה העמוק של ג’ודי ושירתה המרגשת כובשים את הקהל מהרגע שהיא עולה לבמה.

לאחרונה החלה בכר לעבוד על אלבומה החדש ולאחרונה חזרה מפאריס בה נפגשה עם המלחין פייר פאפאדיאמנדיז  Pierre Papadiamandis , אשר כתב שירים לאדי מיטשל, גרייס ג’ונס ריי צ’ארלס וכוכבים צרפתיים רבים ובקרוב יכתוב שיר לאלבומה החדש.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר