מגזין לוטן לתרבות ואמנות, יולי 2012, כרוניקות

איך מלחינים שיר אהבה? 
המפגש השלישי והאחרון עם פרופ’ משה זורמן בסדרה המרתקת “ביאליק ומלחיני הזמר העברי” ייערך הפעם בנושא שירי האהבה הגדולים של ביאליק

מפגש אחרון זה בסדרת המפגשים של פרופ’ משה זורמן יתמקד בשירי האהבה של ביאליק, הספוגים תשוּקה ותפילה, כאב וערגה ולעיתים אף התרסה ומרד. ביאליק יצר כמה משירי האהבה הגדולים בשפה העברית; אך איך מלחינים אותם? כיצד ניגשו הדורות השונים לשירים אלה והעניקו להם את הגוון והמקצב הרלוונטי?

“בשל תפוח”, “היא יושבה לחלון”, “יש לי גן”, “תרזה יפה”, “לא ביום ולא בלילה”, “מנהג חדש”, “לא ידע איש מי היא”, “הכניסיני תחת כנפך” – כל אלה ועוד, במפגש מלא אהבה לביאליק ולמלחיניו.

“איך מלחינים שיר אהבה”

יום שלישי, 24 ביולי, בשעה 20.00

דמי כניסה – 40 ₪ למפגש; פתיחת קופות בשעה 19.00

____________________________________________________________________________________________________________

תערוכה לרגל עשור לאורבך הלוי 

‘ארכיטקטורה ומיתוג במרחב הטכנו-לוגיסטי’ היא תערוכה המציגה מעל עשור של תכנון ויצירה במשרד האדריכלות אורבך הלוי. בתערוכה ניתן לראות כיצד מתמודדים במשרד עם שתי מתודות שונות המתקיימות זו לצד זו; האחת עוסקת בצורך בתכנון מבנים לוגיסטיים ותעשייתיים הדורשים פרמטרים נוקשים של יעילות ועלות והשנייה דנה בעיצוב ומיתוג חללי משרדים ויצירת סביבת עבודה הדורשים בניית סיפור ייחודי ואינדיבידואלי לכל משרד.

התערוכה מציגה את המשותף בין שתי המתודות באמצעות מספר עבודות נבחרות החוקרות את קו התפר העובר בין יעילות, עיצוב, מיתוג ומערכות.

ארכיטקטורה ומיתוג במרחב הטכנו-לוגיסטי

זהזהזה גלריה לאדריכלות – נמל תל אביב – האנגר 21

התערוכה מציגה בתאריכים: 22.6.12-28.7.12

שעות פתיחה:
יום א’ – סגור

ימים ב’ עד ה’ – 12:00-18:00

יום ו’ 10:00 – 15:00

שבת: 12:00 – 19:00

חזרה לחדשות ועדכונים