טיפוח

צובעים את הבעיה מן השורש
מחקרים מראים כי כ-80 אחוזים מהנשים אשר צובעות את שערן עושות זאת כדי לכסות שיער לבן. אך הבעיה נוצרת דווקא בין הצביעות, כאשר מתחילים לצוץ שוב השורשים הלבנים. ב”מישל מרסייה” השיקו בשבוע שעבר מוצר חדש ומהפכני שהוא גם פטנט ישראלי בתחום צביעת השיער, S.O.S Color Recover™, המציע את האפשרות לכסות את שורשי השיער הלבנים תוך שניות

בהתבסס על מחקר שערכו במותג “מישל מרסייה”, מרבית הנשים והגברים מתחילים להלבין סביב גילאי ה-30 וה-40 ובהתאם, הסיבה העיקרית לצביעת השיער מגילאים אלו ואילך הינה הסתרה או כיסוי שיער השיבה. יחד עם זאת, צביעה כוללת של השיער אינה מספקת פתרון מלא לשיער המלבין, שכן שורשי השער מתחיל להופיע שוב בין שבוע ל- 10 ימים לאחר הצביעה האחרונה.

בדיוק משום כך, עמלו ב”מישל מרסייה” על פיתוחו של מוצר מהפכני, הכולל פטנט בלעדי לצביעה מהירה של שורשי השיער הלבנים. המדובר במוצר משלים לצבעי השיער, אשר נותן פתרון אופטימלי לטווח הזמן בו מבצבצים שורשי השיער הלבנים בין הצביעות.

המוצר החדש – S.O.S COLOR RECOVER™ מונע בתוך שניות את הרגשת חוסר הנוחות התוקפת רבים מאיתנו באותם ימים בהם שורשי השיער הלבנים מבצבצים, אך עדיין לא ניתן או שאין הצדקה לצבוע את כל השיער שוב.

S.O.S COLOR RECOVER™  הוא ספריי, המספיק לכ– 20 צביעות ומצויד במגן קרקפת מובנה, המונע את לכלוכה. צורתו של התכשיר מאפשרת התזה מדויקת וקלה על שורשי השיער וכך, תוך שניות מעטות בלבד, נעלמים השורשים הלבנים והשיער מקבל ברק וחיוניות.

הסדרה כוללת 7 משפחות צבע, המתאימות לכ-40 גווני שיער: משחור, דרך נחושת, חום לוהט, בלונד, חום בהיר, אדום ועד חום כהה. התכשיר מיועד לשימוש עצמי רב פעמי ומתאים כהשלמה לכל חברות צבעי השיער. הצבע במיכל התכשיר מבוסס על תרכובת שאינה מכילה חמצן, אמוניה ו- MEA (מונו אתנול אמין) ההופך אותו לידידותי, בריא ובלתי מזיק לשיער ולקרקפת.

מנכ”ל חברת מישל מרסייה, אבשלום הרשקוביץ מספר כי “את מה שהתחלנו לפני כשנתיים, עם מהפכת מברשות השיער, אנו עתידים לעשות כעת עם ה- S.O.S COLOR RECOVER™ כמענה לצורך שעד כה לא זכה לפתרון בתחום צביעת השיער.  אנחנו ממשיכים לפתח מוצרים בתחום טיפוח השיער, על מנת לספק ללקוחותינו מוצרים איכותיים, ייחודיים וחדשניים, העונים באופן אופטימאלי על צרכיהם”.

“לקוחות הסופר-פארם מחפשים כל העת אחר חידושים בתחומי הטיפוח” כך לפי עוזי ויזינגר, מנהל הסחר בחברת סופר-פארם. “שיתוף הפעולה המוצלח שלנו עם מישל מרסייה התחיל במברשות השיער הייחודיות שהיו לרב מכר והמשיך בסדרת הטיפוח. מדובר כאן במוצר שעונה על צורך אמיתי ואנו צופים לו הצלחה רבה”.

חברת “מישל מרסייה” הינה חברה ישראלית, המפתחת ומייצרת בנוסף ל- S.O.S COLOR RECOVER גם מברשות ייחודיות להתרת קשרים וסדרת מוצרי טיפוח ועיצוב לשיער. מוצרי החברה מפותחים ומיוצרים בישראל ומשווקים לכ- 35 מדינות ברחבי העולם.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר