בלוג החודש

It’s all about fashion
www.renebraun.com

בלוג האופנה המהוקצע של רנה בראון בולט בשונותו על רקע בלוגים אחרים העוסקים בתחום, בין היתר משום היותה של בראון צלמת מקצועית, לצד אהבתה הניכרת לאופנה וסטייל. התוצאה היא בלוג מודרני, בעל Look and Feel בינלאומי, העומד בקנה אחד עם בלוגים אחרים מרחבי העולם.

הבלוג של בראון עלה לרשת לראשונה לפני כשנתיים, במטרה לשלב בין שתי אהבותיה הגדולות כאמור של בראון; צילום ואופנה. בראון מספרת כי צילום הוא אהבתה הראשונה: “עוד מגיל קטן התעניינתי בצילום, כשהייתי מתבוננת בסבא שלי, שהיה צלם מקצועי”. בהמשך, למדה צילום ועיצוב דיגיטלי, לצד תחומים נוספים כגון מיתוג, פוסט-פרודקשן וכתיבת קופירייטינג, אשר תרמו כמובן רבות לניהול הבלוג.

בנוסף, בראון גם מצהירה כי “לאורך הדרך למדתי הרבה מבלוגרים מחו”ל בעיקר, מתחומים שונים והם מהווים מקור השראה גדול עבורי… עם השנים, פיתחתי גם את הסטייל האישי שלי ואת החתימה האישית”. לצד עיסוקיה הרבים, מסיימת בראון במקביל גם תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים.

It’s all about fashion משלב למעשה בין פוסטים העוקבים אחר התלבושות המרהיבות אותן מרכיבה בראון לאירועים ומקומות שונים בחייה (רבים מהם כוללים פריטים מרשתות מוכרות במחירים נוחים) לבין המלצות על מעצבי אופנה, מוצרים הנושקים לתחום ופוסטים מעוררי השראה העוסקים בכל מה שמדיף ניחוח של סטייל.

בראון מספרת כי קהל הקוראים שלה מגיע גם מהארץ וגם מחו”ל “ובעיקר נשים צעירות מאיטליה , רוסיה, ארצות הברית ואפילו מאוסטרליה”. למרות שהיא מעידה שהיא נהנית מאוד מכתיבת הבלוג, שהוביל להיכרויות עם אנשים חדשים ולקיחת חלק בפרויקטים מעניינים, היא אינה ממליצה לכל אחד לנהל בלוג, שכן “הכתיבה דורשת התמדה, ותשוקה לתחום”.

 “להיות בלוגרית אופנה זה לשלב כל מיני מקצועות בתחום אחד; עיתונאות ,צילום וסטיילינג. כתיבת בלוג דומה לעבודה עיתונאית וצריך לשם כך להיות בעל אופן חוקר וללמוד כל הזמן טכנולוגיות חדשות”.

 

חזרה לחדשות ועדכונים