מגזין לוטן לעסקים ולייף סטייל, אפריל 2012, אקססוריז נוצצים

פתיחת תערוכת התכשיטים “מקנדה באהבה” אצל איה עזריאלנט

ב-1.4, קיימה איה עזריאלנט אירוע חגיגי לכבוד פתיחת תערוכת התכשיטים של איילה רייטר, תכשיטנית מצליחה מקנדה. ברוב פאר נפגשו תכשיטיה המרשימים של איה עזריאלנט, מעצבת התכשיטים הבינלאומית  ואספנית האמנות, עם תכשיטה הנועזים של איילה רייטר. המבקרים הוזמנו ליהנות ממפגש עיצובי מרתק של חיבורים ושילובים מעניינים של 2 המעצבות המצליחות.
בתמונה: שרשרת בעיצובה של איילה רייטר 

באווירת חג קיימה אמש איה עזריאלנט אירוע חגיגי בחנות התכשיטים שלה בקניון G צמרת, לכבוד פתיחת התערוכה של התכשיטנית המצליחה מקנדה שהגיעה לביקור מולדת.

החיבור המוצלח בין השתיים היה מקרי לחלוטין והחל ממפגש וירטואלי בפייסבוק, כך שיתפה איה עזריאלנט את הקהל: “ההכרות עם איילה נוצרה בדרך וירטואלית לחלוטין, רגע לפני שעמדתי למחוק הודעה פרסומית בפייסבוק מתכשיטנית קנדית בשם איילה, אני עוצרת, מתבוננת ומתאהבת…עבודותיה החדשניות והנועזות וסיפור הצלחתה של הישראלית בקנדה שבו את לבי ומשם הדרך לשיתוף הפעולה הייתה קצרה”.

שפע התכשיטים שהוצגו בפתיחה הביעו סגנונות עיצוב מאוד שונים של השתיים: איה- תכשיטים מוקפדים ומסוגננים, קווים סימטריים, שימוש בכסף, פנינים וקריסטלי סברובסקי, לרוב בצבעי שחור לבן. איילה- רוח חופשית ואמנותית, שימוש בעור, משי וחבלים, אבני חן טבעיות, צורות א-סימטריות ומראה דרמטי.

 על אף הסגנונות השונים של 2 המעצבות גילו השתיים מכנה משותף מעניין: שתיהן גדלו בקריות בהבדל של 20 שנה ושתיהן מעצבות תכשיטים שאפתניות שזכו להצלחה רבה ביבשת אמריקה הצפונית.

התערוכה תהיה מוצגת במהלך חול המועד פסח, עד ה-11.4

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר