מגזין לוטן לעסקים ולייף סטייל, אוגוסט 2012, בלוג החודש

PASSIONISTA
katomania.blogspot.co.il

תמר ניר היא תל אביבית אמתית, בלב ובנשמה. היא נולדה בתל אביב ומגיל קטן “חיה את חיי העיר הנפלאה הזאת ולא עומדת לעזוב אותה בקרוב”. כיום היא מתגוררת בדירת גג עם נוף עירוני מדהים של מגדלים גבוהים ומוארים ופיסה קטנה של ים.

את בלוג האופנה האורבני שלה Passionista הקימה לראשונה בפברואר 2010, מתוך מטרה אחת פשוטה: “למצוא אנשים שנושמים אופנה כמוני, דבר שהיה חסר לי”. במהרה, חייה התשנו מן הקצה אל הקצה: “הבלוג פתח בפניי הזדמנויות טובות, הכרתי אנשים נפלאים ואף הגעתי למקומות מעניינים”. ניר משתדלת לעדכן את הבלוג מספר פעמים בשבוע ומתייחסת אליו כעבודה לכל דבר ולא כעיסוק צדדי.

היא מגדירה את עצמה כבעלת “אופי ג’ינג’י” ומייחסת לו את התשוקה והמשיכה העזה לעולם האופנה ה”דינאמי, מלא דרמות והמצאות חדשות”. האהבה לאופנה בשילוב עם כתיבה, שהיתה תמיד אהבתה הגדולה, יצרו את הבלוג המקסים, שלו קהל קוראים נשי ברובו (“למרות שיש גם קומץ גברים”). ניר מאפיינת את קהל העוקבים אחריה כ”נשים שחובבות סטייל כמוני ושחשוב להן להיות מעודכנות במה יהיה הטרנד הבא. כאלה שאומרות לעצמן- כשאני נראית טוב, אני מרגישה מצויין!”.

לדבריה “כל בלוגר נכנס מהסיבות שלו לתחום. יש כאלה שנכנסים בשביל תאוות הבצע של מוצרים בחינם, יש כאלה שהפרסום מעניין אותם, החברותא או לשתף אחרים בחוויות האישיות. אני מאמינה שלכל אחד יש מקום בעולם הבלוגים ושאם כולנו נאחד כוחות יקרו דברים אדירים… לצערי, לא כולם חושבים בצורה דומה ולכן רצוי לגדל עור עבה, על מנת לא להיתקל בתככים ומריבות”. המודל העומד לנגד עיניה, הוא זה של בלוגריות האופנה בחו”ל, המשתפות פעולה עם מותגי אופנה ומעצבים מובילים, שכן “אם את כיסאות המושבים בתצוגות כבשתי, למה לא לכבוש גם את מאחורי הקלעים?! “

במסגרת התקשורת הישירה עם קהל הקוראים, התחילה ניר לאחרונה לכתוב גם על טיפוח, בנוסף לאופנה. בנוסף, היא מעידה שהיא מוצאת את עצמה עונה למספר רב של שאלות המופנות אליה במייל; החל מהיכן אפשר להשיג חזיית סיליקון ועד בקשה להמלצה לרכישת שמלות כלה. בעקבות הבלוג, מצאה את עצמה גם מציעה שרותי סטיילינג, לאחר שפנו אליה שתי קוראות של הבלוג בבקשה לעשות להן סטיילינג אישי.

פוסט מעניין במיוחד שעלה בבלוג בפברואר 2011 הוא זה בו שיתפה ניר את הקוראים “בדיאטת הקניות” בה פצחה במשך שנה שלמה! בעקבותיה, מצהירה ניר כי “הפתעתי את כולם ובעיקר את עצמי, למדתי המון דברים חשובים וניקיתי את הראש ואת הנשמה. זה לא היה קל אבל עשיתי את זה ועשיתי את זה במשך שנה שלמה! זו ללא ספק אחת החוויות המשמעותיות בחיי.

לקריאה על השנה שלה ללא קניות לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר