מגזין לוטן לעסקים ולייף סטייל, יולי 2012, אדריכלות

רגליים על קרקע פוריה 
פרמטרים נוקשים ויעילות לצד עיצוב וחשיבה קריאטיבית שלובים זה בזה ומוצגים בתערוכת ארכיטקטורה חדשה בגלריית זהזהזה לאדריכלות

בפרויקט האחרון של משרד האדריכלים אורבך-הלוי חיפשו העומדים בראשו כיצד לשלב בין תכנון פונקציונלי ויעיל לבין מבנה אדריכלי, המשקף טכנולוגיות מתקדמות ומציג את יכולותיה של חברת ניסקו, עבורם נתבקשו לתכן קומפלקס מרכזי. התוצאה הוכיחה כי קופסה לוגיסטית אינה חייבת בהכרח להפוך למנוכרת ומשעממת, נהפוך הוא: תמהיל מדויק של פונקציונליות, שיטות מידוף, אחסנה ושינוע, יכול להוות בסיס פורה לאסתטיקה תעשייתית מעניינת.

פרויקטים ייחודים שכאלו מוצגים כעת בתערוכה חדשה הנקראת ‘ארכיטקטורה ומיתוג במרחב הטכנו-לוגיסטי’. התערוכה חושפת 10 שנות עבודה ויצירה מבית אורבך הלוי; של אדריכלות עם “רגליים על הקרקע” מצד אחד וחופש אמנותי גדול מאידך; של מקצוענות שמרנית לצד ציורים פרועים.

בתערוכה ניתן לבחון את המתודולוגיה הכפולה המנחה את עבודת המשרד לאורך השנים: האחת דוגלת בתכנון מבנים לוגיסטיים ותעשייתיים הדורשים פרמטרים נוקשים של יעילות מול עלות והשנייה שמה דגש על פרמטר העיצוב והמיתוג של חללים משרדיים, הדורשים בניית “סיפור ייחודי” לכל משרד.

התערוכה תתקיים בין התאריכים: 22.6.12-28.7.12

זהזהזה – גלריה לאדריכלות – האנגר 21, נמל ת”א

___________________________________________________________________

משרד האדריכלים אורבך הלוי הוקם כתולדה של שיתוף פעולה בין שני מומחים מתחומים שונים; המהנדסת האזרחיתדפנה בירןוהאדריכל אורי הלוי. דפנה, שרכשה את הכשרתה במינכן ועבדה בציריך ובישראל, הגיעה ממשרד המהנדסים הוותיק של גדעון ורות אורבך.אורי הלוי, שלמד אדריכלות בארצות-הברית ובטכניון (בו הוא משמש כמרצה היום), היה בעל משרד עצמאי בחיפה. השותפות ביניהם נולדה מתוך חזון משותף להקים משרד חדשני שיציע פתרונות כוללים, משלימים ומדויקים בסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים. 

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר