קפה יפו מציג

הרצאה מיוחדת – השקר הגדול של הכולסטרול
בתחילת חודש אוקטובר יתארח ד”ר אריה אבני ב“קפה יפו-מסעדה כשרה” ויעניק הרצאה חשובה ומרתקת, המפריכה את הצורך בשימוש בתרופות לטיפול בכולסטרול גבוה

“עד גיל 50 כל הבדיקות שלי היו בהחלט תקינות: לחץ דם, בדיקות שתן, בדיקות דם, א.ק.ג וגם הכולסטרול שלי היה בתחום הסביר… קצת אחרי גיל 50, רופאת המשפחה שלי בקופת החולים החלה ללחוץ עלי – תחילה בעדינות וכעבור זמן מה ביתר אגרסיביות – להתחיל לקחת כדורים להורדת כולסטרול”.

כך מתאר ניר גבעון, הבעלים של קפה יפו כיצד התפתחה אצלו ההבנה כי משהו אינו כשורה ברפואה הקונבנציונלית בכל הנוגע לתרופות להורדת כולסטרול ובכלל. “לקחתי במשך 5-6 שנים כדור אחד ביום להורדת הכולסטרול ולאחר מספר תופעות לוואי לא נעימות ובדיקות שלי לעומק התגלה לי הסוד והרמאות הגדולה”. מכאן ועד למציאת  ד”ר  אריה אבני, כירורג כללי ולשעבר גסטרו-אנטרולוג, הדרך הייתה קצרה מאד…

ביום ב’, ה-7 באוקטובר, בשעה 19:00 יערוך ד”ר אבני הרצאה מרתקת בנושא, החושפת מערך שלם של הסוואת האמת בנוגע לתרופות המרשם לטיפול בכולסטרול גבוה. ההרצאה תערך ב”קפה יפו-מסעדה כשרה“, מוסד קולינרי ותיק ורב פעילות בלב שוק הפשפשים היפואי, אשר עורך גם ערבי מוזיקה, מופעים וסיורים מרתקים באזור. הפעם, בחרו בני הזוג גבעון, הבעלים של המסעדה, לארח את הרצאתו של ד”ר אבני, מתוך אמונה כי בכוחה להועיל לרבים, לחסוך להם לא מעט כסף ובעיקר לחסוך בבעיות בריאותיות בעתיד.

ד”ר אבני למד רפואה בהדסה ירושלים והתמחה כאמור בכירורגיה כללית עם תת-התמחות בבעיות במערכת העיכול וקולונוסקופיה. מתוך סקרנותו למחלת סרטן המעי הגס, החל לחקור ולהבין לראשונה כי תזונת האדם היא למעשה הבסיס למצבו הבריאותי של אדם. מכאן, שמחלות כמו סרטן, סוכרת, מחלות עור ופרקים וגם לחץ דם הם לא באמת מעשה אלוהי טבעי, אלא שילוב של טעות אנוש וחוסר ידע “וכאשר ראיתי כיצד שינוי בתזונה או תרופה הומיאופטית יכולים למחוק מחלות ולשפר מצב בריאותי, הבנתי כמה עוד עבודה לפנינו”.

לפרטים נוספים על ההרצאה לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר