ניקיון ותחזוקה

I an Sailing
חברת ה”אחים עיני” הוותיקה, המתמחה בניקוי ותחזוקה, מציעה מחלקה ייחודית לניקוי יאכטות, מהמקצועיות בתחום. כל חומרי הניקוי בהם משתמשים בחברה לניקוי היאכטות ידידותיים לסביבה, כוללים אישורי משרד בריאות ונושאי תו תקן

רבים אינם יודעים כי בחברת ה”אחים עיני” הוותיקה, המתמחה מזה עשרות שנים בניקוי באמצעות ציוד ייחודי, ישנה גם מחלקה ייעודית לניקוי יאכטות. בחברה מציעים שירותי ניקיון של כל סוגי הריפוד, וילונות, מזרנים ושטיחים, בכל שיטות הניקוי הקיימות: קצף יבש, שיטת האדים, קרצוף רטוב וניקוי בשיטת האבקה. כמו כן, החברה מבצעת טיפול מבוקר בכתמים באמצעות ערכת חומרים ייחודיים להסרת כתמים וכל זאת על מנת להגיע לתוצאות ניקוי מקסימאליות.

שיטת הניקוי נבחרת לאחר אבחון השטח והתאמת שיטת הניקוי הרצויה לכל מקום וכל חומרי הניקוי בהם משתמשים ב”אחים עיני” לניקוי יאכטות הם חומרים ידידותיים לסביבה, הכוללים אישורי משרד בריאות ונושאי תו תקן. כוח האדם העוסק בניקוי יאכטות הינו מקצועי ומיומן והוא עובר הכשרה ומשתתף בימי עיון לרענון הידע המקצועי, על בסיס קבוע.    

תכשירי ניקוי ידידותיים לסביבה פותחו במיוחד לעמידה בתקנים קפדניים ביותר והם אינם כוללים ממסים וידידותיים למי שפכים. המוצרים לא רעילים, לא דליקים, ללא פוספטים, ללא חומצות או סיליקונים והם 100% בטוחים לשימוש על כל סוגי המתכות, פלסטיקה, לקה, צבעים, רצפות, קירות, תקרות ועוד.

ה”אחים עיני” הינה חברה הקיימת מזה שלושה דורות ונוסדה ב-1950 על ידי מנשה עיני. החברה מתמחה בשחזור אומנותי וניקוי של כל סוגי השטיחים, בדים, וילונות וריפודים. במפעל משחזרים באופן ידני שטיחים עתיקים מפרס/אוזבקיסטן/פולין מלפני המלחמה ועוד. על אף שהמפעל מרושת במתקנים חדשים, את השטיחים העתיקים מתקנים עדיין באופן ידני ואת הצבעים רוקחים מפרחים ותבלינים. במהלך השנים בהן קיימת החברה, שחזרו מנשה עיני ובניו מאות שטיחים עתיקים מהארץ ומהעולם מהדגל של הרצל, דרך ההיסטוריה של בית הספר ‘בצלאל’ ועד העברת מסרים סמויים באירן הרחוקה.

לאתר החברה לחצו כאן>> 

 

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר