פתרונות אוורור

הפתרון לחום המעיק בבית ולחסכון בחשמל
הקיץ הזה, מציעים בני משפחת יגר, אשר שילבו כוחות עוד ב-2005 והקימו את “יגר – פתרונות לאוורור וצינון בע”מ”, פתרון חסכוני ויעיל להקלה בעבודת המזגן ולעומס החום בבית. “יונק הגג” של החברה מוריד את החום בבית ומאפשר להקטין את השימוש במזגנים, מה שמוביל לחיסכון משמעותי בחשמל

מה עושה משפחה מקיבוץ אילון כשחם לה? מפתחת מוצרים ייחודים, כחול-לבן, המציעים פתרונות חדשניים להתמודדות עם החום הישראלי – במינימום עלויות ומקסימום תוצאות. בני משפחת יגר, החליטו עוד בשנת 2005 לשנות את תחום עיסוקם, לחבור יחד ולהביא לעולם פתרונות אוורור: סמדר הביאה את יכולות הניהול מתחום החינוך, אמציה את הכישורים מתחום האוורור ואוהד את יכולות הפיתוח וכושר ההמצאה. וכך, מאז ועד היום, מפתחים ומשווקים בני המשפחה במסגרת החברה פתרונות מגוונים ומותאמי לקוח בתחום האוורור, עבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד.

בקיץ הנוכחי, מציגים בחברה בשורה אמיתית: מפוח צנטרפוגלי הנקרא “יונק הגג” – פתרון יעיל, חסכוני וידידותי לסביבה, המאפשר להוריד את עומס החום בבית, ללא חשבונות חשמל גבוהים. “יונק הגג” פועל באמצעות שאיבת האוויר החם מחלל הגג והוצאתו החוצה מהחלל, כך שהוא מסייע בהקלה על עומס החום בבית.

“יונק הגג” פשוט להרכבה ועשוי מפלסטיק ABS –פיתוח בלעדי של החברה. תהליך פיתוח המוצר התבסס על נסיונה רב השנים של משפחת יגר בתחום והתאמת הפתרון לבתים בעלי גגות רעפים.

בזכות הורדת הטמפרטורה בחלל הגג, התקרה למעשה לא מתחממת, נוצרת ירידה מורגשת ומשמעותית בחום שבבית וכפועל יוצא גם ירידה בשימוש במזגן ובהוצאת החשמל, אשר קטנות באופן משמעותי.

בנוסף ל”יונק הגג”, מציעים בחברה גם פתרון לבתים בעלי גגות שטוחים: מפוח אקוסטי, השואב את האוויר מתוך חלל הבית. כיום, ישנם כבר אדריכלים הבוחרים לשלב את המפוחים עוד בשלב תכנון הבניה ובכך הופכים את הבית” לירוק” יותר ונעים לשוהים בו.

חברת “יגר פתרונות אוורור וצינון”  מצטיינת במציאת פתרונות המותאמים ספציפית למקומות ולצרכים שונים ומציעה מגוון רחב של מוצרים ושירותים: מפוחים מסוגים שונים כגון מפוחי עשן, אוורור מעליות, אוורור שרותים שקט במיוחד, צינון מוצרים בתהליך ייצור ועוד. בנוסף, מלווה החברה את לקוחותיה לאורך כל הדרך – החל משלב ההזמנה והתכנון ועד לשלב ההתקנה של מוצריה בפועל, תוך מתן יחס אישי והתאמת המוצר באופן מיטבי לצורכי הלקוח.

לפרטים נוספים לחצו כאן>> 

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר