תחרות עיצוב

מעצבים מחדש את פעילות מפעל הפיס בקהילה
מפעל הפיס יוצא בתחרות חדשה בתחום ה”אינפוגרפיקה” – המחשה חזותית של מידע, במסגרתה מוזמנים הגולשים בפייסבוק לעצב באופן חזותי את פעילותו של מפעל הפיס בקהילה. פוסטרים  של האינפוגרפיקה המנצחת יוצבו בדוכני מפעל הפיס ויזכו את הזוכים ב-macbook pro ולוח גרפי למעצבים 

מפעל הפיס קורא למעצבים ולכל מי שמגדיר עצמו כמעצב בנפשו, להשתתף בתחרות אינפוגרפיקה בפייסבוק. מטרת התחרות היא להמחיש באופן חזותי את הפעילות הענפה של מפעל הפיס בתחומי תרבות ואמנות, חינוך, ספורט, רווחה, ועוד ואת תרומת מפעל הפיס לקהילה.

מה היא אינפוגרפיקה?
אינפוגרפיקה הוא תחום שהולך ומתפתח בשנים האחרונות ומשמש להצגת נתונים והמחשת תהליכים באופן ויזואלי ומושך את העין, במיוחד באינטרנט. אינפוגרפיקה היא שם כללי להמחשה חזותית של מידע ונתונים, באמצעות איורים, תרשימים, תצלומים, אנימציה ועוד. במקרים רבים ילוו האלמנטים הגרפיים בהסברים טקסטואליים.

איך משתתפים?
הפעילות הנוכחית של מפעל הפיס אם כן פתוחה למעצבים, למעצבי מוצר, לסטודנטים לעיצוב ולכל מי שמתעניין בתחום. כל מה שעל המתחרה לעשות הוא לקחת לפחות 5 נתונים שונים מתוך טבלת נתוני התמיכה הנמצאים בדף הפייסבוק של מפעל הפיס ולהציג אותם באופן חזותי. על המשתתפים בפעילות, לעצב אינפוגרפיקה המתארת באופן גרפי את הפעילות המספרית הענפה של מפעל הפיס ומתבססת על הנתונים המציגים את תמיכת מפעל הפיס בקהילה בעשור האחרון, כפי שהם מתוארים באפליקציית התחרות.

את העיצובים יש להעלות לגלריית היצירות שבאפליקציה עד לתאריך 3.2.13. בעת העלאת היצירות, המשתתפים יתבקשו למלא את פרטיהם האישיים ופרטי ההתקשרות מולם.

לצורך התחרות, מפעל הפיס הקים ועדת שיפוט מקצועית שחבריה הם פרופ’ דוד טרטקובר, מעצב וחתן פרס ישראל לעיצוב ומר פדי מרגי, מומחה למיתוג ועיצוב ומרצה בכיר בסגל הפקולטה לעיצוב מכון טכנולוגי-חולון.

הזוכים המקומות הראשונים יקבלו פרסים אטרקטיביים במיוחד, ביניהם macbook pro לזוכה במקום הראשון, לוח גרפי למעצבים (בשווי של כ- 3000 ₪) לזוכה במקום השני ולוח גרפי למעצבים (בשווי של כ- 1000 ₪) לזוכה במקום השלישי.

בנוסף, האינפוגרפיקה הזוכה תופץ ככרזה בכל נקודות המכירה של מפעל הפיס.

לאפליקציית התחרות בפייסבוק לחצו כאן>>


חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר