סדנת עיצוב

בטבעת זו שהכנו במו ידינו
בעוד שזוגות רבים נמצאים בשיא ההכנות לחתונה הקרבה בימים אלו וחשים לחוצים מהמעמד המתקרב, מציע להם מעצב התכשיטים אלי היבש לעצור לרגע ולהיזכר בסיבה האמתית לאיחודם של בני הזוג, בסדנה ייחודית ליצירת טבעות הנישואין. במסגרת הסדנה, מכינים בני הזוג זה לזו, במו ידיהם, טבעות נישואין ומתפנקים יחד בארוחה זוגית ורומנטית


אין זה סוד שתקופת ההכנות לחתונה קשה במיוחד עבור בני הזוג העומדים להינשא וכרוכה פעמים רבות במתח רב. בתוך כל הטרדות והמשימות, רבים נוטים לשכוח לרגעים את מהות קיום האירוע. בדיוק בשל כך, מציע בימים אלו אלי היבש, אמן ומעצב תכשיטים, לקחת אתנחתא ליום אחד, במסגרתה בני הזוג המיועדים יכינו האחד לשנייה טבעות נישואין אישיות במו ידם, זה לצד זו.

הסדנה ליצירת טבעות נישואין הינה סדנה זוגית ואינטימית, היחידה במינה בעולם, והמותאמת לזוגות העומדים להינשא או לחדש נדרים. במסגרתה, בוחרים בעצמם בני הזוג את סגנון הטבעות, העיצוב והטקסטורה, מתיכים ומעבדים את הזהב לטבעות. בנוסף, במהלך הסדנה נהנים בני הזוג גם מארוחת גורמה אותה מכין עבורם היבש עצמו.

“בתום הסדנה יוצאים בני הזוג בהתרוממות רוח והקשר ביניהם מקבל משמעות נוספת” מספר היבש. “עצם יצירת הסמל המחבר ביניהם, הלא היא הטבעת, ע”י כל אחד מהם למען השני, מעצים את תחושת הזוגיות והקשר. יחד הם עוברים חוויה של פעם בחיים, המעניקה משמעות נוספת למעמד שנכון לבוא”. תהליך הכנת הטבעות אינו מצריך כישורים או ניסיון מוקדם – אלא החשיבות המרבית ניתנת כאן דווקא לרגש, שהופך את העשייה לאינטואיטיבית ואת התוצר הסופי לאותנטי ועם זאת בעל דרגת אסתטיות גבוהה.

היבש, אמן המתגורר ויוצר בתל אביב, הוא בוגר האקדמיה לאומנות ועיצוב “בצלאל”. במהלך הקריירה, עסק בעיצוב רהיטים ובעיצוב חזותי, עד שהבין שמה שהוא באמת רוצה לעשות זה לעצב תכשיטים. הוא הלך ללמוד צורפות וכיום הוא מיישם את שלל הטכניקות והידע שצבר, בחומרים ובתכשיטים בעלי מעוף, בהם הוא יוצר מפגשים בלתי שגרתיים בין חומרים יום יומיים ומתכות יקרות, כדי לקבל תכשיטים אמנותיים ומקוריים בגימור גבוה. בתכשיטים אלה, שכל אחד מהם הוא עבודת יד אישית ומוקפדת, מבטא היבש את הנאתו מעבודה בחומרים שונים. בעבודת אומנות שהיא אישית ורב תחומית כאחד, הוא מתרגם את החושניות הגלומה בחומר לתכשיט ייחודי שמשקף את התכונות של האדם עבורו הוא נוצר.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר