הפעלות באירועים

הגמד הנעלם
מחפשים אטרקציה מקורית ויוצאת דופן לאירוע? מעוניינים בטיפוח החשיבה היצירתית של הילדים? אם התשובות חיוביות, המשיכו לקרוא. “הגמד הנעלם” מביא איתו לאירועים לוחות משחק מגנטיים גדולים ומקוריים, מאתגרים ואסתטיים, שמספקים בידור והתרגשות לחוגגים. המשחקים מתאימים למגוון סוגי אירועים: מבת/בר-מצווה, דרך אירועי קהילה במושבים, קיבוצים ומועצות מקומיות ועד אירועי חברות

פאזל מגנטי ענק מצילום של חתן הבר-מצווה

חיפוש אחר אטרקציות מקוריות ומבדרות לאירועים לילדים ולגדולים יכולה להיות משימה לא פשוטה. כאן בדיוק נכנס לתמונה יורם בר-סלע, ממציא משחקי “הגמד הנעלם” המשלבים תכנים השואבים מעיסוקיו השונים. המשחקים כוללים לוחות משחק מגנטיים ענקיים (125X85 ס”מ) המתאימים לאירועי חוץ, לאולמות וגני אירועים ולבתים פרטיים, כאשר על כל אחד מהלוחות יש משחק שונה המבוסס על מגנטים.

כמעצב תעשייתי בוגר בצלאל, איש שיווק המתמחה בבניית מותגים, מרצה בנושאי שיווק ומיתוג וקוסם מקצועי מן המובילים בארץ, שילב בר-סלע במשחקים אותם המציא רעיונות מקוריים, הפעלה, אתגרי חשיבה והומור שנון, המוגשים לחוגגים בעיצוב ויזואלי מרהיב עיניים.

חגיגת פתיחת הקיץ בשוהם


משחקי היצירה והחשיבה כוללים חידות היגיון ופאזלים, משחקי אסטרטגיה ומשחקים תחרותיים, המתאימים לילדים ומבוגרים גם יחד ומבוססים על איורים מקוריים, ססגוניים ושופעי הומור. המשחקים מאפשרים לקהל להמציא דרכי משחק מגוונות ולהביא לידי ביטוי את המקוריות והחשיבה היצירתית הטמונים בכל אחד ואחת מהם.

הכל התחיל כאשר לקראת חגיגת הבר-מצווה של בנו, חיפש בר-סלע אטרקציה מקורית ומיוחדת שהאורחים עדיין לא ראו. משימה לא קלה בסביבה עתירת אירועים כאמור. משלא מצא משהו מתאים, יצר את משחקי “הגמד הנעלם” ומאז, הוא ממשיך לפתח אותם ומפעיל אותם באירועים פרטיים, אירועי חברות, אירועים קהילתיים ואף בבתי ספר.

הגמד הנעלם בבית ספר גרץ-תל-אביב 

היתרונות של המשחקים רבים ומגוונים: ראשית מדובר בהפעלה מקורית לחלוטין המתאימה למשחקים מכל הגילאים, מגיל 4 ועד מבוגרים מאוד. בנוסף, המשחקים מפעילים את היצירתיות והדמיון ואינם מצריכים מהחוגגים לעמוד בתור ולהמתין (מכיוון שישנן 16 עמדות משחק הפזורות לאורך האירוע). לבסוף, ניתן גם לשלב במשחקים עצמם את צליומי החוגגים ולמתג אותם באמצעות לוגו או כל אלמנט ויזואלי אחר של החברה או הארגון המזמין.

צפו בסרטון המתעד הפעלת משחקי “הגמד הנעלם” בשדרות אלרוב ממילא בירושלים:

 


בנוסף לאירועים פרטיים בכל רחבי הארץ, הופיע הגמד כבר באירועי קהילה בירושלים, רחובות, חיפה, חדרה, סביון, עפולה, שואבה, מיתר, כפר מע”ש, מתן, כפר ורבורג, כפר מל”ל, שוהם, רעות, מודיעין, בצרה, גן חיים, בת חפר, מזרע, חצבה, עידן, עין יהב ועוד ובאירועי החברות של אנשים ומחשבים, MAGIC Software, NDS, כלמוביל, תרימה, ובשדרות ממילא, קניון בת-ים, מגדלי תל-אביב, סינמה סיטי ראשון לציון, קניון סירקין, קניון רחובות וקניון לב אשדוד.

בנוסף, זכו גם משחקי “הגמד הנעלם” בהערכה והוקרה רבה בקרב הקהילה המדעית והופעלו בפסטיבל המדע של מכון ויצמן, בכנס משחקי חשיבה של מכון דוידסון ובכנס שעשועי מתמטיקה לזכרו של מרטין גרדנר – אבי הרעיון של המתמטיקה כשעשוע.

לפרטים נוספים על “הגמד הנעלם” לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר