אירועים

רכב-קפה לאירועים מיוחדים
צילום: סיון פרג’

תחום הארועים הפרטיים והמיוחדים הולך ותופש תאוצה בכל מקום בארץ

ונדמה שכולם מחפשים משהו חדש, שילהיב את המוזמנים לארוע, בין אם מדובר באירוע פרטי כמו יום הולדת, בר מצווה, חתונה, חגיגות יום נישואים ועוד או באירועים עסקיים ואחרים. המטרה היא ליצור איפיון מיתוגי וגימיקי מעניין, שישאיר זכרון חיובי חזק על המשתתפים, ויהפוך את האירוע לשונה ומיוחד ושכולם ידברו עליו.

מנהלי ארגונים, מנהלי משאבי אנוש ומנהלי רווחה מחפשים אחר אלמנט שיפתיע את עובדיהם, כמו למשל עצירה בלתי מתוכננת כביכול לאחר הליכה ממושכת בה מתגלה לפתע מראה לא שגרתי הכולל רכב יפיפה המציע קפה איטלקי, ממותג ואיכותי מהטובים בארץ, הנטחן במקום, לצד מאפים משובחים המוצבים על דלפקים הנפרשים מתוך הרכב, הממותג אף הוא.

CHIC COFFEE, מיזם רכב-קפה איכותי ומיוחד, מציע בדיוק את החוויה הייחודית הזו, והוא מהווה שינוי מרענן בנוף האירועים המתחדש. בנוסף לקפה האיכותי והמאפים הטריים, מציעים בחברה גם את האפשרות להחליף את מיתוג הרכב בהתאם לצרכי הארוע: מסרים ולוגו חברה או תמונות של בעלי האירוע.

המיזם ייחודי בניקיון העיצובי שלו וביכולתו של הרכב לפעול בכל מקום אליו ניתנת גישה לרכבים, כולל בטבע, בפארקים, באירועי ספורט, באירועי חברות ובאירועים פרטיים – כולל בחצרות בתים פרטיים.

הרכב עצמו מצויד במערכת חשמל, עם אפשרות לחיבור למתח קיר או לגנרטור עצמאי, מערכת קירור, מכונת קפה 3 ראשים מסוג LAFAVORITA והחברה אוחזת בכל אישורי היצרן הנדרשים, ביטוחים, אישורי כשרות למוצרים הנמכרים ואישורי משרד התחבורה לרכב-קפה.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים