משחק

משחק הקלפים של אובמה
משפחתו של נשיא ארה”ב ברק אובמה תוכל ליהנות בחג הפסחא הקרוב ממשחק משפחתי עם משחקי קלפים ישראלים בשם שנבוב, אשר נבחרו לשמש כמתנה במיוחד עבורם בביקורו הקרוב של אובמה בארץ

חברת שנבוב מוציאה לאור משחקי קלפים יפים ועשירים בתוכן, אשר נוצרו מתוך זיקה ואהבה למדינת ישראל ולעריה היפות ומתוך האמונה כי משחק הוא אחת הדרכים המוצלחות ביותר ליצירת דיאלוג וכבוד הדדי בין תרבויות ועמים. כעת, יוכל גם נשיא ארה”ב לשחק עם משפחתו בשני משחקים ייחודיים:ירושלמיקס” (JerusaleMix) ו”מזאה פינת מאפו” (TelaVIVA  בגירסא האנגלית), אשר נוצרו מתוך מחויבות עמוקה להציע לילדינו תוכן איכותי ומשמעותי, תוך הנאה וחוויה משפחתית וחברתית.

המשחק “מזאה פינת מאפו” הוא משחק רביעיות תל-אביבי, אשר ראה אור לראשונה לקראת חגיגות ה-100 לתל אביב וזכה לשבחים רבים, החל מלקוחות שרכשו אותו ודרך ראשי מוסדות רשמיים. כולם כאחד הופתעו ונהנו מהאיכות הגבוהה של המוצר ומהאיורים הצבעוניים, המקוריים ומלאי ההומור של יערה עשת. המשחק יחשוף את בני המשפחה הנשיאותית וחבריהם לתל אביב החיה, התוססת, תל אביב שהיא מרכז תרבותי ואומנותי ושזוכה לתארים רבים בין ערי העולם.

במשחק “ירושלמיקס”, ברק, מישל והבנות סשה ומאליה יוכלו לטעום מיופייה וקיסמה של ירושלים, אחת הערים העתיקות בעולם. הם ייהנו מהמקומות הקדושים בעיר העתיקה, המנהגים, המאכלים ופינות החמד הנסתרות ויוכלו להתרשם כיצד חיים בה אלו לצד אלו בני הדתות השונות ומקיימים את מנהגיהם, כל אחד על פי אמונתו.

המשחק, אשר אויר על-ידי נטע מנור, שופע אווירה קסומה, הייחודית כל כך לעיר עצמה, על שפע  בנייני האבן, פסלי החוצות ושכונותיה של העיר בשעת בין-ערביים, בעונות השנה ועוד. “ירושלמיקס” ו”מזאה פינת מאפו” ארוזים שניהם בקופסאות פח יפיפיות, המהוות קישוט בפני עצמן.

יוצרות המשחק, אפרת רייס ורמה רפאל, הן אמהות יוצרות ובעלות עסק, אשר מעידות כי הן חשות כבוד רב והתרגשות מכך שמוצריהן נבחרו מבין הצעות רבות שהוגשו לועדה המארגנת את הביקור הנשיאותי. השתיים גם מספרות כי הן חולמות להמשיך וליצור מוצרים דומים לערי העולם המרתקות. את העסק הקטן הן מנהלות ביד רמה, תוך שהן עושות את המלאכה לבדן, בנחישות ועם הרבה תשומת לב לפרטים הקטנים.

לפרטים נוספים הכנסו לאתר “שנבוב” www.shenboov.com

 

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר