חנוכה

הנר האולימפי
ספורטאים אולימפיים ידליקו נרות חנוכה עם קהל המבקרים בחוויה האולימפית בתל אביב

הספורטאים האולימפיים של ישראל, חברי המשלחת לאולימפיאדת לונדון 2012, ידליקו נרות חנוכה עם המבקרים בחוויה האולימפית בתל אביב, בכל אחד מימי חופשת החנוכה ויספרו על עצמם. הפעילות תתקיים בשעות הצהריים, בשעה 13:45.

הראשונה לקחת חלק בפעילות זו היא הג’ודאית אליס שלזינגר, שדורגה במקום השביעי במשחקים האולימפיים בלונדון. שלזינגר תדליק נר של חנוכה ביום ראשון 9 בדצמבר. את הנר השלישי (יום ב’, 10 בדצמבר) ידליק בחוויה האולימפית הטניסאי אנדי רם שהגיע בלונדון לרבע הגמר במשחקי הזוגות יחד עם יוני ארליך. את הנר הרביעי  (יום ג’ 11.12) ידליקו  לי קורזיץ, הגולשת אלופת העולם שדורגה בלונדון במקום השישי והקלע סרגיי ריכטר שסיים בלונדון במקום התשיעי. נטע ריבקין שזכתה בהישג גדול בלונדון – מקום 7 בגמר הקרב-רב, תדליק נר חמישי של חנוכה (יום ד’  12.12) עם הטניסאי יוני ארליךכלת פרס ישראל לספורטאסתר רוטשחמורוב תדליק את הנר השישי (יום ה’ 13.12).

החוויה האולימפית,היא אטרקציה ייחודית בישראל, אחת מ- 17 סך-הכול הקיימות בעולם והיא  מרתקת, מרגשת, אינטראקטיבית ורב-חושית. המבקרים במקום יוצאים למסע  שתכליתו ללמוד מניסיונם של אלופים, כיצד הופכים חלום להצלחה ויוצאים ממנו כשמבינים את המשמעות של נחישות ודבקות במטרה. רבים מהמבקרים חשים לאחר מכן כי יש בהם את הכוח, הרצון  והיכולת להגשים את השאיפות שלהם.

הסיור מודרך ומתנהל  בין חמישה אולמות, המייצגים את חמשת הטבעות האולימפיות. הסיור כולל התנסות אישית ב”ביופידבק” (יכולת ריכוז) סיבולת, מהירות תגובה וכוח מתפרץ.

מבצע  מיוחד לחנוכה :מחיר כניסה לילדים עד גיל 8 יהיה 8 שקלים. מלווה מבוגר במחיר מלא – 49 ש”ח. הכניסה עפ”י הזמנה מראש בלבד.

יש להזמין מקום בטלפון: 03-7955900 או באתר האינטרנט: WWW.OLYMPIC-EXPERINCE.CO.IL

החוויה האולימפית, רחוב שטרית 6 ת”א, הדר יוסף (הבניין האולימפי).

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר