מתנה לחג-אמנות

ראש השנה של אילנה גור

ארץ פלאות חומרית, אקזוטית ויצרית ממתינה למבקרים במוזיאון אילנה גור ביפו העתיקה, המציג לראווה אוסף של 500 יצירות אמנות בינלאומיות, ישראליות, אפריקאיות ועוד לצד עבודותיה של גור, אמנית רב תחומית. 

במבנה העתיק, בו שוכן המוזיאון תוכלו למצוא לצד האמנות, ההיסטוריה, וביתה של גור (השוכן במוזיאון) את חנות המוזיאון שמציעה מגוון עבודות שאת כולם יצרה גור, חלקם יחידים במינם, והשאר מהדורה מוגבלת.

בין פריטי החנות ניתן למצוא פסלי ברונזה, ריהוט מברזל וברונזה בשילוב עור וזכוכית, גופי תאורה בגדלים שונים, יודאיקה, כלים שימושיים ועוד.

לנשים שבנינו ולגברים שרוצים להפתיע, ניתן למצוא תכשיטים: צמידים ושרשראות מכסף או זהב מצופה בשילוב עור ו/או אבנים, עגילים, מחזיקי מפתחות ואבזמים לחגורות. 

 

 

לכבוד החגים, ניתן להתחדש ולעצב את הבית בפריטים ייחודיים כמו רימון עשוי ברונזה, פמוטים מעוטרים וכלי בית מאלומיניום אשר ישדרגו את שולחן החג ויביאו אליו אמנות ישראלית אותנטית.

החוויה שמציעה החנות הינה ייחודית ופורשת עולם עשיר בפני באי המקום.

שום ביקור בחנות אינו יהיה שלם ללא הצצה אל המוזיאון עצמו, המהווה מצע מרהיב ועתיק עבור האמנית, להצגת שלל עבודותיה המורכבות (בעיקר פסלים ומיצבים) ואוסף אמנות ישראלית ובינלאומית עשיר ומגוון, אותו ליקטה לאורך השנים. בין היתר, ניתן למצוא כאן עבודות של אמנים ישראלים כמו תומרקין, אגם, קדישמן, דנציגר, עבודות של אמנים ידועי שם מהעולם כמו ג’קומטי והנרי מור, אמנים ישראלים אנונימיים וצעירים, עבודות אומנות-שימושית מאפריקה, מספר רב של איקונות נוצריות, אוסף של פסנתרים ואפילו צ’מבלו אחד. כל אלו ניצבים בערבוביה אלו לצד אלו, אמנות קונספטואלית אל מול נברשת-ענק מוסלמית, וידאו ארט לצד כיסאות מעוצבים ועוד.

אווירת החג כבר שורה על מוזיאון אילנה גור שביפו ובמהלך חודש ספטמבר תינתן הנחה של 15 אחוז על כל הפריטים המוצעים למכירה בחנות.

שעות פעילות החנות: ימים ראשון עד שישי  10:00-16:00

שבת: 10:00-18:00

לאתר המוזיאון והחנות לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר