מוזיאון ישראל מציג

המלך הורדוס לילדים
בחג הפסח הקרוב, יערכו פעילויות מיוחדות לילדים בעקבות התערוכה המצליחה והמרתקת של מוזיאון ישראל, “הורדוס – מסעו האחרון של מלך יהודה”

התערוכה “הורדוס – מסעו האחרון של מלך יהודה” היא התערוכה הראשונה בעולם המוקדשת כולה לדמותו של הורדוס, מהדמויות רבות הפנים, המרתקות והשנויות ביותר במחלוקת בהיסטוריה היהודית ובתולדות האימפריה הרומית. התערוכה מוצגת מ-12.2.13 ועד 5.10.13 וכוללת כ-250 ממצאים ארכיאולוגיים שנתגלו בעת האחרונה בהרודיון, ביריחו ובאתרים אחרים, שיכולים להאיר באור חדש את ההשפעות הפוליטיות, האדריכליות והאסתטיות שהיו לשלטונו של הורדוס בין השנים 37 ועד 4 לפני הספירה.

לאור הצלחתה האדירה של התערוכה, עורך המוזיאון בחג הפסח הקרוב מספר פעילויות לילדים הנודעות בתערוכה ובדמותו המרתקת של הורדוס עצמו:

* בין התאריכים 27.03-28.03 בשעות 10:30 ו-13:00 יתקיים סיור מודרך בניחוח תיאטרלי המותאם לילדים – “סודות ושקרים בארמונו של הורדוס” (בחג הפסח הכניסה לילדים חינם)

* בתאריך 28.03 בשעה 11:00, תתקיים בתיאטרון “מקום” באודיטוריום ע”ש שפרינגר הצגה על חייו של הורדוס – “הורדוס: חיים וכאלה”. ההצגה תחשוף את כל המשפחה למסע מעמיק, ססגוני ומשעשע של חייה של אחת הדמויות המרתקות והשנויות ביותר במחלוקת בהיסטוריה של העם היהודי (ההצגה מתאימה לבני 6 ומעלה).

* בנוסף, כל המשפחה מוזמנת ליהנות ממשחק משפחתי בעקבות הורדוס, שמתנהל באמצעות דף הפעלה המחולק במקום בחינם.

חזרה לחדשות ועדכונים