שירותים

היום אין שלב טרום- שיווקי בסיסי ללא יחסי ציבור, ואין יחסי ציבור ראויים, ללא תפיסה מקפת של המוצר. חברת יחסי ציבור מעודכנת מובילה את המסר ובונה את התוכן באמצעות מחקר והתוויית אסטרטגיה יצירתית במיוחד. כל אלו בלי לרכוש מדיה, אינצ’ים או זמן אויר בכסף רב. כאשר הלקוח מגיע אל לוטן תדמיות, הוא מקבל מטריית שירותים שלמה הכוללת אסטרטגיה שיווקית, תדמיתית ותקשורתית וכמובן את יישומן.

מתוך הצרכים החדשים של שוק התקשורת ושל מפרסמים המתחרים תחרות אכזרית מתמיד על תשומת ליבו של הצרכן ההמום, הדבר החשוב ביותר בתחום הוא ללא ספק הקריאייטיב – הרעיונאי היצירתי אשר הוגה ממוחו הקודח את הקמפיין הבא. משרד יחסי צבור מוביל, הוא זה שהשכיל למזג לתוכו את טובי הקריאייטיב, מתחומי היצירה השונים. יוצרים מתחומים שונים הם אנשי הקריאייטיב המעולים מכולם.

איך עושים זאת? מציעים ללקוח “ארוחה” שלמה, הכוללת את כל המנות. החל מבניית אסטרטגיה שיווקית, תדמיתית ותקשורתית, וכלה ביישומה. אנחנו מתחילים במחקר, ממשיכים לאסטרטגיה, ומפה לקריאייטיב אשר יוצר את הרעיונות המבריקים לקראת היציאה אל השוק. אירועים, כתבות, אתר אינטרנט, שיתופי פעולה אסטרטגיים בין חברות ואחריות חברתית.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר