תחזוקה

איך חוסכים 400 אלף שקלים כל שנה?
חברת הניהול ואחזקת המגדלים “High Towerחתמה על הסכם עבודה לשלוש שנים עם המגדל היוקרתי ש.א.פ, במסגרתו הוזילה בדמי ניהול המגדל והכניסה מגוון שינויים שיתרמו לייעול תפקודו
הצילום באדיבות חברת High Tower 

חברת “High Tower”, המספקת שירותי ניהול ואחזקה מתקדמים למגדלים, חתמה לאחרונה על הסכם עבודה לשלוש שנים עם מגדל ש.א.פ היוקרתי, הממוקם במתחם הבורסה ברמת גן. מדובר על מגדל המונה 20 קומות ושטח של 17,000 מ”ר למשרדים, המאוכלסים בעיקר על ידי חברות הייטק, נדל”ן, בעלי מקצועות חופשיים ומשרדי עו”ד.

במסגרת ההסכם, הוזילה החברה את דמי ניהול המגדל מ-22 ₪ ל-20 ש”ח למטר רבוע – הוזלה אשר תוביל לחיסכון של כ-400,000 ₪ בשנה לדיירי הבניין. ההוזלה העצומה התאפשרה בזכות שורה של שינויים אותם מכניסה החברה למגדל, בשווי של כ-3 מיליון שקלים הכוללים, בין היתר, את שיפוץ החניון, חזית הבניין, נראות הלובי, החלפת מערכת המיזוג של הבניין והחלפת ספקים לחברות מנוסות (צוותי אבטחה, חברת ניקיון ועוד). המרוויחים הגדולים משיטת הניהול החדשה הם בעלי הנכסים בבניין, אשר בזכות צעדי ההתייעלות, זכו להעלאת שווי הנכס והוזלת דמי הניהול כאמור.

בימים אלה פועלת החברה, בשיתוף עם בעלי הנכס, להחלפת מערכת המיזוג של המגדל. הדבר ישפר משמעותית את סביבת העבודה במגדל ויפחית משמעותית את עלויות החשמל, תוך חסכון באנרגיה ובכסף בשל השימוש במערכות מתקדמות וירוקות לטובת איכות הסביבה. פעולות אלה ישביחו את הנכס וישמרו לאורך זמן את תפוסתו המלאה. 

חברת High Tower, שבראשה עומד תא”ל במיל’ מיקי בראל (לשעבר קצין משטרה צבאית ראשי), מספקת שירותי ניהול ואחזקה לרבי-קומות יוקרתיים, המשלבים שטחי מסחר, משרדים, מגורים וחניונים.

החברה עובדת לפי שיטת ניהול הנקראת “Total Management“, המעניקה טיפול כולל ומקיף למגדל: הצבת מנהלים איכותיים, קביעת תכניות עבודה לתפעול ואחזקה מונעת, אבטחה ובטיחות ברמה גבוהה והערכות למצבי חרום, כל זאת תוך שקיפות מלאה.

החברה מנהלת  בין השאר את גורד השחקים הגבוה ביותר בישראל: “מגדל משה אביב” שברמת גן, את “בית אמות השקעות”, “בית אירופה” ו”מגדל הגימנסיה” בתל אביב, “מרפאות חוץ” בהרצליה, “בוסתן אביב” בהוד השרון ועוד.

מנכ”ל חברת High Tower, מיקי בראל מספר כי הוא “מברך על חתימת ההסכם עם חברת א.מ.ד ונציגי הבעלים על ניהול המגדל היוקרתי ש.א.פ. ניתן לראות כבר בתחילת הדרך את מגוון השינויים שנעשו במגדל מהם נהנים הדיירים. כחברת ניהול, אנחנו משתדלים להיות בקדמת הבמה של הניהול בישראל ולספק קשת רחבה של שירותים לדיירים בסטנדרט גבוה. אנו עדים לשינוי בקו הרקיע של ישראל וצמיחתם המהירה של מגדלי משרדים ועסקים יוקרתיים, שמעצבים את תרבות הדיור מחדש, דבר שמשפיע על השירותים אותם צורכים הדיירים. אנו משלבים בעבודתנו מערכות טכנולוגיות מתקדמות, כגון: מערכת אינטרנטית לשרות לקוחות ולרווחת הדיירים, מערכת ממוחשבת לניהול נדל”ן וכספים, מערכות בקרה מתקדמות ועוד. אנו נמשיך לפעול לשכלול שיטות עבודה וניהול על מנת לספק ללקוחותינו שירותים העונים בצורה הטובה ביותר על צרכיהם וכל זאת בשקיפות מלאה ובתיאום עם הדיירים”.  

לפרטים נוספים לחצו כאן>> 

חזרה לחדשות ועדכונים