פתרונות תחזוקה

מדרכי הכניסה המהפכניים  של Milliken/3M
מדרכי הכניסה החדשים המיובאים לארץ בחסות חברת “אחים עיני” תורמים באופן משמעותי לחיסכון בעלויות אחזקה של בניינים ומפחיתים באופן משמעותי את תדירות הניקוי הדרושה למבנה ולשטיחיו, על ידי ספיחת לכלוך בטכנולוגיה חדשנית

מרבית הלכלוך הנכנס לתוך מבנים נגרם על ידי תנועה רבה של אנשים. למעשה,12 ק”גשל לכלוך נלכדים בשטיח רק כתוצאה מכניסתם של 1000 אנשים למבנה במהלך 20 ימים. כל בית עסק הנהנה מתנועה רבה של אנשים, מרגישה אותה גם בשחיקת השטיחים והריצפה המשרדית. בדיוק בשל כך, חברת “אחים עיני”, החברה המובילה בישראל לתיקון, שחזור, ניקוי שטיחים, וילונות וריפודים, החלה לייבא לאחרונה את מדרכי הסף של חברת MILLIKEN  האמריקאית ו-M3, המציעים פתרון לשחיקת הריצוף, לוכדים יותר מ-80%  לכלוך משטיחים אחרים בשוק וסופחים יותר מ-71%  לחות ורטיבות.

מדרכי הכניסה מבית Milliken מוכיחים את יעילותם בכך שהם מקטינים משמעותית ולמעשה עוצרים בסף הדלת את כמות החול האבק והרטיבות מבחוץ וכמו כן מונעים החלקה. מדובר בשטיחים מיוחדים המיועדים לרוב לבנייני משרדים, עסקים, מוסדות ציבור, חברות היי טק וכד’, אשר נמצאים בכניסה החיצונית והפנימית של המבנה וסופחים את הלכלוך מן הנעליים. המדרך עשוי מסיבי ניילון ומגומי ומכילים כדורי ואקום המונעים את החלקת המדרך ומיצבים אותו על הקרקע.

 המדרכים הייחודיים סופחים כ-3 ק”גאבק ועד2 ליטרמים למ”ר וכש- 42% משני המטרים הראשונים של גימור הרצפה נשחקים כתוצאה מכניסת 1500 אנשים למבנה, לכידת הלכלוך מפחיתה באופן משמעותי את תדירות הניקוי הדרושה למבנה ולשטיחיו ומגנה עליהם ועל הרצפה. התוצאה הינה הקטנה משמעותית של עלויות האחזקה.

סוגי המדרכים:
מדרך כניסה פנימי – אותו ניתן לקנות ולהשכיר. המדרך מגיע במגוון צבעים ויש אפשרות להדפיס על גביו את לוגו החברה. ניקויים קל ופשוט והם מתאימים לכניסה פנימית למבנים, מעליות, יציאות / כניסות למטבחים או ברים, בתי מלון וכו’.

 מדרך כניסה חיצוני – קלים לניקוי באמצעות ניעור או שטיפה (ניתן גם לשטוף אותם בטמפרטורה גבוהה). המדרכים מגיעים במגוון צבעים ומתאימים לכניסה חיצונית למבנים, בתים פרטיים, ברים, וכו’.

אולטרזן – מדרך המיועד למטבחים והוא אורתופדי, אנטי-בקטריאלי, מונע החלקה, מונע עייפות ומשמש שפים ושאר עובדי מטבח. התחזוקה שלו פשוטה וניתן לשטוף אותו באופן עצמאי (אפילו במדיח כלים).

אנטי פטיג – מדרך אורתופדי המונע עייפות ומשפר את נוחות העובד בעמידה ממושכת. מיועד לעמדות עבודה.

 ____________________________________________________________________________________________

חברת “אחים עיני” הינה יבואנית ומשווקת בלעדית של מדרכי MATS ומדרכי כניסה OBEX מבית  Milliken ארה”ב. בנוסף לניקוי ושיחזור של שטיחים, וילונות וריפודים, מעניקה החברה גם טיפול לריהוט מעור ובד אשר ניזוק מנזקי אש ושריפה ומציעה מחלקה המתמקצעת בשירותי ניקוי ליאכטות ורכבים.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר