מופע מוזיקלי

עגנון בנווה צדק
ש”י עגנון מתעורר לחיים במופע “סיפור פשוט” המשלב מוסיקה קלאסית ועכשווית עם קריינות ומשחק

‘סיפור פשוט’ נחשב לקלאסיקה בספרות העברית. כעת מתעורר מחדש הסיפור לחיים כמופע, המוגש על ידי השחקן בני הנדל וההרכב הקאמרי שלישיית עתר. הנדל ושלישיית עתר חברו יחד למופע ייחודי ומקורי המשלב נגינה חיה, סיפור ותיאטרון. המופע מפגיש באופן יצירתי ומפתיע, בין אומנויות הבמה השונות ומותיר על הצופים חוויה תרבותית מיוחדת. המוזיקה במופע משמשת לעתים כתפאורה ולעתים מספרת חלק מהסיפור. היצירות שנבחרו לשם כך כוללות רפרטואר קאמרי-קלאסי, מוסיקה יהודית וישראלית עכשווית וקטעי אימפרוביזציה משותפים לשחקן ולנגנים.

עפר שלי, מפיק ומעבד שלישיית עתר :”במופע ‘סיפור פשוט’ נבצע את מיטב היצירות של מלחינים הגדולים אשר נבחרו והותאמו בקפידה לצלילי הרומן האהוב. המופע מאפשר לחוות מחדש את הרומן אשר רובנו נתקלנו בו בבית הספר, בגרסה בימתית בלתי שגרתית ומהנה. במהלך עיבוד הסיפור למופע גיליתי מחדש את הרבדים העמוקים שלו, אשר מקבלים עוצמה נוספת בשילובם עם ביצוע חי של מוזיקה. השילוב של מוסיקה עם קריינות מעבירה ומדגישה את העושר של הסיפור והרוח האנושית, היוצרים יחד הנאה תרבותית צרופה”

מופע מוזיקה–תאטרון מקורי לקריין והרכב קאמרי על פי סיפורו של ש”י עגנון למוזיקה מאת שוברט, דבוג’אק, שוסטקוביץ’, ליגטי ואחרים
מבצעים: בני הנדל, עפר שלי, טניה בלצר, מרינה כץ
עיבוד: עפר שלי, מיכל אקדמן
תאריך: מוצ”ש 06.10.2012 כ’ בתשרי חוה”מ סוכות
שעה: 20:30
עוד בתוכנית: דירה להשכיר על פי ל. גולדברג למוזיקה מאת יחזקאל בראון
כתובת: רחוב שלוש 42, פינת רחוב אילת תל אביב-יפו
מחיר כרטיס 60-80 ₪ בקופות נווה שכטר 03-5170358 נווה צדק, ת”א

שלישיית עתר קיימת כ-16 שנים והינה מההרכבים הקאמריים הפעילים בארץ וכוללת את עפר שלי-פסנתרן ומעבד, טניה בלצר-כנרית, ומרינה כץ-צ’לנית. כהרכב קאמרי קבוע, שם לו ההרכב למטרה לקרב ולחשוף קהל מגוון אל חויית ההאזנה למוסיקה קאמרית אומנותית. ההרכב מופיע בלמעלה ממאה קונצרטים בעונה ומבצע מלבד רפרטואר קלאסי מרכזי, גם קשת רחבה של סגנונות מוזיקליים: מוזיקה עממית, ג’אז, שירי עם ופולקלור, מוזיקה יהודית ישראלית ובת זמננו. השלישייה יוזמת פרויקטים מוזיקליים הכוללים עיבודים מקוריים פרי עטו של פסנתרן ההרכב, עפר שלי תוך שיתופי פעולה עם מוזיקאים וסולנים מובילים.

לאתר ההרכב לחצו כאן>> 


חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר